“”

Report User

Latest Posts

Fotbal SK Štětí - Fotbalový Klub Ostrov 1-2

SK Štětí – Fotbalový klub Ostrov 1:2(0:1) 4. kolo 31.8.2019 Konečně vyhrát to bylo hlavní motto fotbalistů SK Štětí, kteří nastupovali v domácím prostředí v sobotu 31. srpna ve 4. kole divizní soutěže proti týmu Fotbalový klub Ostrov. V předchozích 3 zápasech domácí nebodovali. Naposledy prohráli před týdnem na hřišti favorita FK Český Brod 3:2. Hosté z Ostrova jsou remízoví králové, 3 zápasy 3 remízy, 4 body. Začalo se odvážně a obě mužstva se tlačila dopředu, ale střel na branku bylo jako šafránu. (5:56) V 6. minutě byl v pokutovém území soupeře dovoleně zastaven David Brandejs a rozhodčí rozpažil. (7:29) Kapitána hostů Martina Psohlavce, který promeškal ten správný moment zakončení, zase zastavil Rudolf Slanička. (12:37) První střely mezi 3 tyče se diváci nedočkali ani po pokusu Martina Matouška, který skončil vyyysoko nad brankovou metou. (30:27) Minuty ubíhaly a gól nepřicházel ani po volném přímém kopu Jiřího Vokouna, kdy hosté v pohodě odhlavičkovali balón do bezpečné zóny. (34:02) Z dobrých 40 metrů chtěl ohrozit branku Štětí xxxxx, ale jak se ukázalo, tak více ohrozil domácího brankáře Tomáše Kyselu kterého zasáhl míč na ruce tak nešťastně, že z toho muselo být střídání a na hřiště přišel Martin Jelínek. Podle posledních informací se jedná o zlomeninu. (44:06) Běžela poslední minuta prvního poločasu. Centr xxxx našel před brankou hlavu Martina Psohlavce a další Martin ve štětské brance Jelínek vytlačil míč na roh.(45:30) Čas se přehoupl do 1 minuty nastavení, Ostrov rychle přenesl hru na polovinu domácích, míč dostal se k nohám Jakuba Vrby, který si chvilku počkal na ten správný moment ke střele a pak dostal hosty do poločasového vedení 1:0. (47:29)I když pozor ještě než se šlo do šaten, tak byl střelou z hodně těžkého úhlu blízko vyrovnání Jakub Slavíček.(52:09) Lépe začali 2. půlku hosté. Na zteč domácí branky se vydal středem hřiště Martin Matoušek a zamířil naštěstí pro domácí vedle. (56:49) Píšťalka se ozvala v 57. minutě. Rudolf Slanička sáhl rukama ve vlastním vápně na Martina Psohlavce a ten šel na zem. (57:51)Sám postižený si vzal na starost i pokutový kop a zvýšil na 2:0. (59:23) Štětí zavelelo k protiútoku. Dopředu vyrazil Jakub Slavíček a po jeho přihrávce se před Jiřím Vackem otevřela brána větší než na Strahovský stadion v době spartakiád. Balón se ale trochu zpozdil a skončil nad. (62:15) Zpátky do zápasu se domácí přeci jenom vrátili v 63. minutě. Postaral se o to Jakub Slavíček, opět zařadil nejvyšší rychlost, uvolnil Jiřího Vokouna a ten snížil na 1:2. Domácí vycítili šanci na zvrat v utkání. (73:02) Do konce zbývalo 17 minut, když zákrok na domácího Tomáše Beláka zezadu nechal rozhodčí bez povšimnutí, (73:08) ale už ne kontakt Rudolfa Slaničky s protihráčem, který navíc viděl druhou žlutou a musel do šaten. (89:13) Štětí se i v 10 pokoušelo o vyrovnání. Zahrávalo celkem dost volných přímých kopů, které ale končily jako třeba ten minutu před koncem řádné hrací doby odhlavičkováním bránícího hráče do bezpečí. Po minutě nastavení hlavní rozhodčí Daniel Vokoun zápas ukončil a domácí si ani ve 2. domácím zápase pro vítězství nedošli. V tabulce je po 4 kolech SK Štětí na 16. místě s nulovým ziskem bodů. Na čele jsou mužstva v pořadí první SK Český Brod 12 bodů, druhý FK Baník Souš 10 bodů a třetí SK Aritma Praha s 9 body. V dalším kole zajíždí SK Štětí v neděli 8. září do Prahy na hřiště FK Meteoru Praha VIII, Začátek 10:15. Domácí utkání je na programu v sobotu 14. srpna, kdy do Štětí přijede FK SEKO Louny. Výkop 10:15 Kromě mužstva dospělých hrály své zápasy i další celky SK Štětí. B mužstvo dospělých 31. srpna poprvé v sezóně vyhrálo. Ve 3. kole nad SK Viktorií Kleneč 3:2 na jeho hřišti a patří mu 10. místo III. Třídy skupiny B. Ve 2. kole se dařilo i starším žákům, kteří jasně vyhráli nad TJ FC Dubany 9:1 a jsou na 1. místě okresního přeboru.

Fotbal SK Štětí - TJ Tatran Rakovník 2 - 3  17.8.2019
Fotbal SK Štětí - TJ Tatran Rakovník 2 - 3 17.8.2019

SK Štětí – TJ Tatran Rakovník 2:3(0:2) 17.10.2019 Divize sk. B, 2. kolo Po třech letech se fotbaloví diváci ve Štětí dočkali divizní premiéry v kategorii dospělých. I přesto, že v minulém ročníku skončilo SK Štětí v krajském přeboru až na 4. místě, tak místní klub nabídku postupu mimo pořadí přijal a v sobotu 17. srpna nastupoval ve 2. kole v červených dresech k prvnímu domácímu utkání proti TJ Tatran Rakovník. Obě mužstva v prvním zápase sezóny před týdnem prohrála. Rakovník 3:1 se Slaným a Štětí 4:1 v Souši. (3:36) Hosté vyběhli na zelený pažit s velkou chutí a domácí se nestačili divit. Běžela 4. minuta a na novou tvář v brance domácích Martina Jelínka už běžel Petr Kučera a s přehledem hezkým dloubákem poslal hosty do vedení 1:0. (5:56) O chvilku později to po rohu před brankou domácího celku opět zaskřípalo. Tentokrát už byl ale brankář proti hlavičce Vladimíra Hradeckého připraven. (12:11) Osudnou se pro Štětí stala 13. minuta. Po nedůrazu ve středu hřiště a přenesení míče do vápna, střelu Petra Kučery brankář ještě zastavil, ale Petr Junek už se míč poslat do branky nerozpakoval. 2:0 (15:43)Teprve až nyní domácí otevřeli oči a začali také útočit. Z velké dálky vypálil Jiří Neuman a rukavice brankáře pálí ještě teď. I když to stejně nakonec zastavila píšťalka rozhodčího. (30:00) Po půlhodině hry posadil z rohu Jiří Vokoun míč na hlavu Jiřího Ransdorfa a hlediště už chtělo křičet /Gól/. Radost překazil bravurním zákrokem Petr Kabele. (33:51)Úspěšně neskončil ani další roh, to zase pro změnu hlavička Rudolfa Slaničky zaplavala daleko mimo brankovou konstrukci. (49:35) Chuť ještě něco se zápasem udělat přinesl štětskému týmu úvod 2. poločasu. Po centru Davida Mencla se dostal míč až k Rudolfovi Slaničkovi a snížení náskoku na 1:2 bylo na světě.(53:13) Výhodu volného přímého kopu měl hostující celek v 54. minutě. Petr Kučera obstřelil zeď, ale i levou tyč. (54:22) Málem smrtící akci pro hosty založil Jakub Slavíček a Tomášovi Belákovi chyběl krůček. Navíc mu beztrestně přišlápl nechtěně nohu Vladimír Hradecký. (58:42) Nervozita na hřišti s přibývajícími minutami rostla a přispěla tomu i srážka Adama Brůži a Daniela Vilda hlavami v 59. minutě. (62:24) Sporným okamžikem byl zákrok Omovie na Rudolfa Slaničku ve vápně Rakovníka, který vypadal, jak z dílny karate Kit, ale penalta se nepískala (77:20) V 77. minutě měli hosté k dispozici volný přímý kop. Na starost si ho vzal Petr Kučera, ale Martin Jelínek dveře branky zavřel. (77:50) Dlouhatánský nákop brankáře hostů měl větší účinek než by kdo čekal. Domácí stopeři málo razantně zasáhli, nechali se přetlačit a Petr Junek odstartoval gejzír radosti na střídačce hostů po brance na 3:1. (87:40) Do konce zbývaly 2 minuty. Jakub Pícha odcentroval a Jiří Ransdorf prodloužil míč za záda gólmana. 2:3 a domácí ještě zacítil šanci třeba i vyrovnat. Hosté už však žádnou větší zápletku nepřipustili a po 2 minutovém nastavení se z vítězství 3:2 radoval Rakovník. Domácí SK Štětí propáslo úvod utkání a ani ve druhém zápase divizní soutěže nebodovalo. Zůstává tak společně s SK Kladno, FK Arsenál Česká Lípa a FK SEKO Louny, které ale mají ještě zápas k dobru, na nule. Naopak na prvních dvou místech jsou se ziskem 6 bodů SK Český Brod a SK Aritma Praha. Za týden 24. srpna zajíždí Štětí do Středočeského kraje, konkrétně do Českého Brodu, kde se v 17:00 utká s domácím celkem, který ještě neztratil bod. Poslední srpnový den jste zváni na fotbalový stadion ve Štětí kam přijede z Karlovarského kraje tým FK Ostrov. Výkop tradičně v 10:15. Ve stejný den jako A mužstvo hrálo i B mužstvo dospělých. V prvním mistrovském zápase jako nováček III. Třídy hrálo na hřiště SAHARY Vědomice a i když vedlo 1:0, tak nakonec schytalo krutou porážku 8:2. Napravit to bude mít možnost v neděli 25.8. od 17:00 na domácím trávníku proti týmu FK Polepy.

Fotbal SK Štětí - TJ Sokol Srbice 3 - 2  15.6.2019
Fotbal SK Štětí - TJ Sokol Srbice 3 - 2 15.6.2019

SK Štětí – TJ Sokol Srbice 3:2(0:2) 15.6.2019 30. kolo Poslední kolo Ústeckého fotbalového přeboru bylo na programu v sobotu 15. 6. 2019. SK Štětí v červených dresech v něm nastoupilo proti 2. celku tabulky TJ Sokolu Srbice a domácí měli stále o co hrát. O 4. příčku, kterou ztratili v minulém kole v Krupce, kde prohráli 4:1. Utkání to bylo nevídaně dramatické se zápletkou až v 6. minutě nastavení. (9:45) Hosté zahájili nebojácně a i když avizovali, že přijeli oslabeni, tak nebýt podklouznutí Pavla Korduleho, mohli jít do vedení 1:0 už po necelých 10 minutách. (15:16) Průvan v obraně hostů udělal David Mencl, ozdobil ho pěknou přihrávkou na Jakuba Slavíčka, kterému ale krok na přesné zakončení nevyšel. (16:15) Rychlý přechod na polovinu soupeře byl základem úvodní branky zápasu. Pavel Kordule načasoval náběh za obranu na správný okamžik a Srbice šly do vedení 1:0. (21:15) Druhý knokaut pro domácí Štětí se odehrál ve 22. minutě. Špatnou rozehrávku ve středu hřiště trestal David Batelka střelou z rohu velkého vápna na zadní tyč. (27:10) Hosté se dostali do laufu. Důvěru zahrát volný přímý kop dostal autor 2 gólu David Batelka a Tomáš Kysela musel vyrážet balón na roh. (40:56) Teprve až v úplném závěru prvního dějství se připomněli také domácí. Koloman Horváth postupoval zcela sám na brankáře a chtělo to jen lépe zamířit. (42:56) Stejně dopadl při dalším útoku Rudolf Slanička. I jeho gólman hostů skórovat nenechal. (47:58) S cílem změnit herní projev k lepšímu vyběhli hráči SK Štětí do 2. poločasu. Jakub Slavíček měl cestu k brance Srbic otevřenou a jen ta koncovka chtěla více klidu a přesnosti. (50:09) Pak to byl Jiří Vokoun, který vystřelil rychlostí vyšší jak 100 km v hodině, ale míč se zastavil o plot za brankou. (53:08) Krásnou výměnu míče předvedli Rudolf Slanička s Jiřím Vokounem, ze které druhý jmenovaný dokázal snížit náskok hostů na 1:2. (55:42) Na hřišti se v 55. minutě objevil Tomáš Písař a hned vyzkoušel, zda by nenašel skulinku mezi nohama brankáře hostů. (67:18) Levačkou to prubnul Jiří Vokoun, ale Zdeněk Divecký hlásil „ Jsem připraven“. (71:17) Pátrat po tom, jak se obránce Jiří Ransdorf dostal do vápna Srbic nebudeme, ale na jeho střelu, která znamenala vyrovnání na 2:2 už se podíváme. (73:20) Do konce zbývalo více jak 15 minut a na hřišti se odehrálo ještě mnoho zajímavých okamžiků. Marek Faust vypálil jak z děla, ale narazil na sloup v podobě brankáře hostů. (83:37) Krásný centřík Davida Mencla dolétl na hlavu Tomáše Písaře a k cestě do sítě chybělo několik centimetrů. (91:42) To už ale běžela 2 minuta nastavení. Hodně surovým způsobem byl poslán k zemi Marek Faust a hřiště musel zraněný opustit. Michal Khaur byl po zásluze za faul odměněn červenou kartou. (95:20)Následovalo dohadování, po němž se odehrál nejdůležitější okamžik dnešního utkání, Souboj mezi Jiřím Vokounem a Zdeňkem Diveckým Napnuté publikum sledovalo, jak se Jirka rozbíhá a přes zeď v 6 minutě nastavení, i když si brankář ještě trochu na míč šáhnul, míří přesně. 3:2 pro domácí a závěrečný hvizd rozhodčího. Drama nevídané, které pro SK Štětí přineslo 4. místo v Ústeckém přeboru v ročníku 2018-2019, protože TJ Krupka v Horním Jiřetíně prohrála 2:1. Vítězem ústecké přeboru dospělých pro rok 2018-2019 s právem postupu do divize se s obrovským náskokem a ziskem 81 bodů stalo FK SEKO Louny. NA 2. příčce skončily TJ Sokol Srbice a 3. místo patří SK STAP TRATEC Vilémovu. Přetahovanou o 4. místo, jak jste mohli vidět v dnešní reportáži, nakonec vyhrálo SK Štětí. Ve spodních patrech tabulky je na posledním 16. místě FK Litoměřicko. 15. jsou FK Dobroměřice a 14. je FK Jiskra Modrá/SK Hrobce. Fotbalový oddíl SK Štětí děkuje všem svým příznivcům za podporu v právě skončeném ročníků a těší se na Vaše návštěvy i v příštím soutěžním roce, který začíná již 10. srpna. Přijďte fandit. Štětí do toho.

Fotbal SK Štětí - FK Tatran Kadaň 3-2  1.6.2019
Fotbal SK Štětí - FK Tatran Kadaň 3-2 1.6.2019

SK Štětí – FK Tatran Kadaň 3:2(2:1) 1.6.2019 28.kolo Po dvou výletech na hřiště soupeře, nejprve do Litoměřic pro výhru 6:2 proti tamní rezervě SK a o týden později 25. května do Horního Jiřetína odkud si přivezli porážku 3:2, přivítali fotbalisté SK Štětí na domácím pažitu v sobotu první červnový den 11. tým tabulky ve žlutých dresech hrající FK Tatran Kadaň. (5:26) Začalo se rohem Jiřího Vokouna a hlavičkou na hřiště po delší době vrátivšího se Rudofla Slaničky, ale Marek Faust v těžké pozici gólem akci neuzavřel. (6:14) Zápas měl rychlý sled událostí. Míč poletoval ve vápně od jednoho ke druhému, až zavítal na ostrostřelky Jakuba Kilijána a levou tyč si jako správně umístěnou pochválil brankář Štětí. (11:03) Ve 12. minutě po rohu to byla zase Kadaň, kdo se přiblížil úvodní brance. Míč se seznámil s břevnem a ani Miroslav Zaržický ho za brankovou čáru nedotlačil. (17:24)Do třetice všeho dobrého se naplnilo po volném přímém kopu v 18. minutě. Tomáš Kysela na míč nedosáhl a Miroslavu Zaržickému stačilo jen nabídnout hlavu, aby to bylo 1:0 pro hosty. (20:10) Domácí udeřili rychlostí blesku. Zahřmělo to u Tomáše Beláka, pokračoval Jakub Slavíček a dokončoval Marek Faust gólem na 1:1. (21:12) Marně zvedal ruce nad hlavu kapitán Štětí Jiří Ransdorf, chtěl ofsajd, nebyl vyslyšen, ale co to bylo hostům platné, když si branky ve Štětí špatně změřili, Jakub Zralík totiž trefil tyč. (32:12) Ve 33. minutě postupoval sám na branku Tomáš Belák, chtěl šikovně přehodit Petra Králíka v kadaňské svatyni, ale ten se nachytat nenechal. (41:50) Šance a góly, jak uvidíte, byly i v závěru 1. půle. Jakub Zralík vyzval Richarda Čibenku „Dej gól“ Proti, se rezolutně hezkým zákrokem postavil Tomáš Kysela. (43:18) Gól do šatny na 2:1 po milimetrovém centru Tomáše Beláka zajistil hlavou David Mencl, který za čárou skončil společně s míčem. Na oslavu gólu pak předvedl hezký taneček. (49:10) Strhující byly momenty byly k vidění i v úvodu 2. půle. Jiří Vokoun trefil přesně, ale jen hlavu hrdinně, na brankové čáře stojícího Jana Pavlici. (52:24) Místo dvoubrankového vedení se ale najednou otevřela obrana Štětí a Jakub Kiliján se stal na hřišti tím nejšťastnějším, když srovnal na 2:2. (54:15) Hosty jakoby gól nabudil, domácí začali chybovat a blízko k otočení výsledku měl s maradonovským číslem na zádech hrající Vít Karban, ale božím gólem šanci nezavršil. (60:35) Vyhrát ale chtěla obě mužstva. Důkazem byl přesná přihrávka Rudolfa Slaničky na Jakuba Slavíčka, brankáři dnes ale měli svůj den. (65:48) Tomáš Belák nabil Jiřímu Vokounovi, ale ani po jeho pokusu se skóre neměnilo. (78:34) Když zbývalo do konce něco málo přes 11 minut, tak to byl dnešní nahrávač Tomáš Belák, který přesným centrem našel u zadní tyče zapomenutého, nikým nehlídaného Jakuba Slavíčka a ten už věděl jak si poradit. (84:52) Štětí se dostalo do vedení 3:2 a stvrdit to mohl 5 minut před závěrečným hvizdem Filip Podhorský. Dostal na servírovanou pochoutku od Jakuba Slavíčka, ale jak mu zhořkla, se podívejte sami. (86:10) No a když pak na druhé straně hřiště podběhl centr Vít Karban, tak utkání skončilo těsnou výhrou domácích 3:2.

Fotbal SK Štětí - FK Slavoj Žatec 3-2 PK  12.5.2019
Fotbal SK Štětí - FK Slavoj Žatec 3-2 PK 12.5.2019

SK Štětí - FK Slavoj Žatec 3:2 PK(1:1) 12.5.2019 25.kolo V netradičním čase v neděli odpoledne 12. května se fotbalisté SK Štětí utkali s devátým celkem tabulky FK Slavojem Žatec, který na jaře vyhrál venku jen v posledním kole v Litoměřicích. Ani domácím se v předchozích 2 kolech moc nedařilo, když prohráli s Brnou a před týdnem v Perštejně 5:2. (3:15) Štětí v červených trikotech na nic nečekalo a okamžitě udeřilo. Jakub Slavíček se se protáhl kolem obránce a zasunul míč do sítě na 1:0. Byla to paráda a málem měla pokračování. (5:25) Předpisový let míče z kopačky Jakuba Slavíčka přistál na hlavě Kolomana Horvátha, ale bránu zavřel Vojtěch Sýs. (6:47) Žatecké mužstvo nelenilo a po hezké výměně míče Petrů Klince a Pinkra už to vypadalo, že to bude srovnáno. (9:10) Stejná dvojička si to zopakovala v 10. minutě a konečnou tečku za vyrovnáním na 1:1 udělal Petr Pinkr. (12:06) Hosté měli možnost dokončit dílo zkázy pro Štětí vzápětí, ale jeden z nejzkušenějších hráčů na hřišti Richard Zelinka branku minul. (22:30) V polovině 1. půle prošel po levé straně Marek Faust, našel před brankou Žatce Tomáše Beláka, ale ten špičkou kopačky branku netrefil, a i kdyby, tak byl máván ofsajd. (44:35) Na závěr první půle nejlepší střelec přeboru Petr Klinec mířil z trestňáku k tyči a Tomáš Kysela vyškrábl balón na roh. (53:25) I po příchodu z kabiny to byl hostují celek, kdo mohl skórovat a jít do vedení. Jan Hynek se nebál projít středem obrany a jeho průnik zastavil až štětský brankář. (67:00) Petr Klinec chtěl v 67. minutě kopnout do balónu asi jinak, ale nakonec se ukázalo, že to vůbec nevadilo. Tomáš Kysela couval marně a hosté šli do vedení 2:1. (70:53) Štětí bylo v cestě za vyrovnáním bezzubé a vedení Žatce mohl pojistit Ondřej Svída. Času na koncovku měl málo a přestřelil. (87:20) Když už štětští diváci začali pomalu odcházet domů, smířeni s prohrou, dostal se ke střele David Mencl, Dominik Hnízdil jen vyrazil a Marek Faust srovnal na konečných 2:2. Ke slovu přišly pokutové kopy Začal Petr Klinec z Žatce a poradil si, 1:0 Za Štětí si vzal míč Tomáš Písař a brankáře poslal na druhou stranu 1:1 Marek Paul pokračoval a byl také stoprocentní, 2:1 Žatec 2. kolo uzavíral Tomáš Belák a břevno bylo nízko. Potvrdit vedení hostů měl v plánu Pavel Hassman, ale Tomáš Kysela zvolil tu správnou stranu, chytil Vyrovnat přišel Jiří Vacek a nemýlil se 2:2 4. kolo začal Petr Pinkr a bylo to 3:2 pro hosty Na 3:3 srovnal s přehledem Marek Faust Drama vrcholilo 5. kolem. Jan Hynek se rozeběhl a balón poslal do oblak. Rozhodnout přišel Jiří Vokoun, zachoval klid a bonusový bod zůstal doma V celkovém pořadí jsou na čele s přepychovým náskokem 10 bodů FK SEKO Louny. Druhé s 55 body jsou TJ Sokol Srbice, které ještě budou soutěžit o 3. místo s SK STAP Tratec Vilémov, který má 53 bodů, ale zápas k dobru. 45 bodů mají 4. SK Štětí a 5. TJ Krupka. Na posledním 16. místě je FK Litoměřicko B. O moc lépe na tom s 26 body není 15. FK Jílové a 14. FK Dobroměřice. Zdaleka vyhráno nemá se záchranou ani 13. TJ Spartak Perštejn, nyní hraje SK Štětí 2x venku. V neděli 19. května proti FK Litoměřicku B v 17:00 a v sobotu 25. května v 10:30 na hřišti sdruženého týmu TJ Sokol Horní Jiřetín/FK Litvínov. Domácí vystoupení je čeká v sobotu 1. června v 10:15 a soupeřem jim bude celek FK Tatran Kadaň.

Fotbal SK Štětí - SK Brná 2 - 3  27.4.2019
Fotbal SK Štětí - SK Brná 2 - 3 27.4.2019

SK Štětí – SK Brná 2:3(0:1) 27.4.2019 23. kolo Zamračené počasí přivítalo v sobotu 27. dubna na fotbalovém stadionu ve Štětí domácí tým SK a jejich soupeře v červených dresech 7. SK Brná. Domácí pasováni do role favorita, zvítězili v posledním klání 6:2 v Modlanech a i tentokrát se v úvodu se zdálo, že směřují za třetí výhrou v řadě. (10:43) Hlavičce Ransdorfa po rohu Vokouna chyběla jen ta pověstná kapka štěstí, aby se síť hostující branky rozvlnila. (13:30) Příležitosti skórovat se zalekl Jakub Slavíček a střela levačkou žádnou větší paseku ve vápně soupeře nenadělala. (15:05) Výsledek první čtvrthodiny byl nakonec přesně obrácený. Stačily k tomu 3 přihrávky. Výkop brankáře, prodloužení balónu na Jaroslava Betku a přihrávka na Jevgenije Demčenka, který už jen zakončoval do prázdné branky na 1:0. (22:00) Inkasovaná branka domácí zaskočila a dlouhé minuty hledali tu správnou cestu, která by je přiblížila k vyrovnání. Jiřímu Vokounovi se nepovedl volný přímý kop, který skončil úplně někde jinde než by si přála většina ze 120 přítomných diváků. (20:15) Současně se dostavila další pohroma, když se zranil nejlepší střelec týmu Rudolf Slanička a musel střídat. K němu se v závěru 1. půle přidal i Tomáš Belák, (43:57)Na další šanci se čekalo až do závěru poločasu. Marek Faust nastartoval turbo motory, pěkně i vystřelil, brankář míč vyrazil, ale akce pokračovala, a i po pokusu Jakuba Slavíčka se mohl Lukáš Páv v brance pyšnit úspěšným zákrokem. (51:07)Vyrovnání na 1:1 se domácí fanoušci dočkali zkraje 2. půle. Autorem gólu byl Jiří Ransdorf, po jehož střele asistent rozhodčího ukázal, že míč již celým svým objemem přešel brankovou čáru. (51:43)Emoce to vyvolalo nevídané a hostující hráči se s tím dlouho smiřovali. (66:06) Utkání dostalo nový náboj a bylo na co koukat. Robert Feko zpoza šestnáctky mířil k levé tyči, ale gólman byl na správném místě. (66:58) Stoprocentní tutovku měl na druhé straně Jevgenij Demčenko, který se v takových to příležitostech často nemýlí, ale tentokrát z malého vápna přminul. (77:05) Zápas měl grady a začaly padat další branky. Marné bylo volání Štětí po ofsajdu. Obraná závora zůstala otevřena a Wessam Toutanji už si pro vedoucí branku na 2:1 snadno sklouzl. (79:04) Odpověd přišla rychlostí blesku. Jan Prieložný krásným nadýchaným bochánkem poslal balón do vápna, kde jinak spolehlivého brankáře hostů nachytal na švestkách Marek Faust a hlavou srovnal na 2:2. (80:23) Fotbalová přestřelka pokračovala. Obrana Štětí nedokázala odhlavičkovat balón dostatečně daleko a toho stoprocentně využil Antonio Gaydarski. Lépe trefit to nemohl a zajistil hostům už potřetí v tomto utkání vedení. Ve zbývajících 9 minutách už domácí celek síly na vyrovnání nenašel a tak mohla SK Brná slavit výhru 3:2. První místo v tabulce potvrdily Louny výhrou v Krupce. Využily toho i TJ Sokol Srbice, které si upevnily své postavení na 2. místě. 3. je SK STAP Tratec Vilémov a stejně 45 bodů má i TJ Krupka na místě 4. SK Štětí se po prohře propadlo o stupínek níže na 5. místo. Pořadí ve spodní části tabulky je od 12. místa dolů FK Litoměřicko, TJ Spartak Perštejn, TJ Horní Jiřetín, FK Jílové a FK Dobroměřice. V dalším kole v sobotu 4. května jede SK Štětí na nejdelší zájezd v soutěži na hřiště TJ Spartak Perštejn, kde je výkop v 17:00. Při pozvánce na příští domácí zápas zpozorněte. Místo tradiční soboty se hraje až v neděli 12.5. od 17:00. Soupeřem je mužstvo FK Slavoj Žatec.

Fotbal SK Štětí - FK Jiskra Modrá / SK Hrobce 2-1 PK 16.3.2019

SK Štětí- FK Jiskra Modrá/SK Hrobce 2:1 PK(1:1) 16.3.2019 17. kolo Zimní fotbalová přestávka zamávala na pozdrav a v sobotu 16. 3. 2018 nastupovali fotbalisté SK Štětí v červených ke svému druhému a prvnímu letošnímu domácímu utkání. Před týdnem na hřišti ASK Lovosice vyhráli 2:0 a nyní je stadionu ve Štětí je čekal zachraňující se poslední celek tabulky FK Jiskra Modrá/SK Hrobce. Začátek připomínal ještě zimní spánek. Obě mužstva kopala jen málo nebezpečné rohy. Za Modrou Jan Dědič, odvrátil Jiří Vacek a ani dorážka se neujala. Stejnou výhodu měl na druhé straně i Tomáš Belák, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal trefit balón a usměrnit do zívající branky. Mnohem nadějněji už vypadal v 17. minutě centr Jakuba Slavíčka, který přistál na hlavě Tomáše Písaře a brankář hostů Milan Matějka musel natahovat ruce jako pavouk a odvrátil míč na roh. Domácí postupně začali zvyšovat obrátky. Správnou cestu si hledaka střela Slaničky, ale skončila ještě jen rohem. Pak už to ale přišlo. Na centr Marka Fausta si nejlépe počíhal Pavel Fary a na dvakrát míč dopravil do sítě na 1:0. Střele z kopačky Tomáše Klinského diváci zpočátku moc pozornosti nevěnovali, ale když se balón přiblížil k brance domácích, tak to v hledišti zašumělo. Chyběl jen kousek a mohlo být zle. Teda pro Štětí.(55:23) Úvod 2. půle byla pro diváky nuda. Roh Marka Fausta odvrátil hostující brankář rozštěpem (67:21) a ani trestný kop hostů neskončil nebezpečně. (71:52) Zajímavé věci se začaly dít až pak. Běžela 72. minuta, střídající Vojtěch Šotola našel dlouhým míčem před brankou spoluhráče s těžko vyslovitelným jménem Alaksandra Slykhouiskiho, který napoprvé trefil jen obránce, ale po dorážce už mohl slavit vyrovnání na 1:1. (79:23)Domácí to tak nechat nechtěli a vedení si chtěli vzít zpět. Do konce už ale moc nezbývalo. Hlavička Slaničky skončila těsně vedle (80:55)Dalekonosným projektilem se představil Dominik Beruška, ale ani on se hrdinou zápasu nestal. Hosté výsledek 1:1 ubránili a šlo se na penalty bojovat o další bonusový bod. Penalty - Hosté se ujali vedení 1:0 brankou Bohuslava Matyse - Na 1:1 s klidem srovnal Tomáš Belák - Zahanbit se nenechal Tomáš Fejfar 2:1 - Svůj den měl i Jiři Vacek a srovnal na 2:2 - Do vedení dostal hosty Jan Dědič 3:2 - Klid našel i Dominik Beruška 3:3 - Pak se šlo na čtvrtou sérii a hostující Alaksandera Slykhouiski poznal, že tyč není správně postavená - Získat náskok jedné branky mohl Rudolf Slanička a také to potvrdil, když upravil na 4:3 pro Štětí - Vstřelit gól musel Vojtěch Šotola, ale balón jako dárek poslal cestujícím na pravidelné letecké lince Berlín-Praha. Pro domácí je zisk 2 bodů ztrátou, chtěli 3. Spokojení s bodem byli ale hosté, kteří ve Štětí naposledy bodovali v roce 2011. V neúplné tabulce se toho moc nezměnilo. SK Štětí je na 4. místě . Na 1. místě s velkým náskokem 9 bodů vládnou Louny. Velký boj bude ale o nesestupová místa. Od 13.do 16. místa je rozdíl 2 bodů v pořadí TJ Spartak Perštejn, FK Dobroměřice, FK Jílové, FK Jiskra Modrá/SK Hrobce. SK Štětí zajíždí v příštím 18. kole 23.3.2018 na hřiště FK Jílové, kde je výkop v 15:00 a další domácí zápas sehraje v sobotu 30.3.2019, kdy v 10:15 přivítá nováčka přeboru FK Dobroměřice.

Fotbal SK Štětí - TJ Krupka 4 - 1 10.11.2018

Ústecký krajský přebor 2018/19 SK Štětí – TJ Krupka 4:1(3:0) 10.11.2018 14. kolo Rozhodčí: J.Zítko-A.Provazník, J.Flade Delegát: M.Mecl 150 diváků

Highlights

Fotbal SK Štětí - SK STAP TRATEC Vilémov1:1 (29.10.2022)

SK Štětí – SK STAP TRATEC Vilémov 1:1(1:1) 13. kolo Fortuna divize 29. 10. 2022 Mlha přivítala v důležitém utkání 13. kola ...

Fotbal SK Štětí - FK Neratovice-Byškovice 4:0 (15.10.2022)

SK Štětí – FK Neratovice-Byškovice 4:0(2:0) 11. kolo 15.10.2022 Fortuna divize Po 2 zápasech v řadě na hřišti soupeře přivítali ...

Fotbal SK Štětí - SK Slaný 4:5 (24.9.2022)

SK Štětí – SK Slaný 4:5(4:4) 8. kolo 24.9.2022 Další kapitola letošního ročníku fotbalové Fortuna divize, se psala v sobotu 24. září, ...

Fotbal SK Štětí - FK Meteor Praha VIII 1:1 (10.9.2022)

SK Štětí – FK Meteor Praha VIII 1:1(0:0) 6. kolo 10. 9. 2022 Fortuna divize Třetí domácí utkání v této sezóně sehráli fotbalisté ...

Fotbal SK Štětí - FC Chomutov 2:0 (27.8.2022)

SK Štětí – FC Chomutov 2:0(1:0) 27.8.2022 4. kolo Fortuna divize Diváci přicházející na fotbalový stadion ve Štětí v sobotu 27.

Fotbal SK Štětí - SK Kosmonosy 1:4 (13.8.2022)

SK Štětí – Sportovní klub Kosmonosy 1:4(0:0) 2. kolo 13. 8.2022 Čekání na nový ročník fotbalové Fortuna divize dospělých ...

Fotbal SK Štětí - MFK Dobříš 6:0 (11.6.2022)

SK Štětí – MFK Dobříš 6:0(3:0) 29. kolo 11.6.2022 V sobotu 11. června fotbalisté SK Štětí nastoupili ke svému poslednímu ...

Fotbal SK Štětí -  FK Neratovice-Byškovice 3:0 (14.5.2022)
Fotbal SK Štětí - FK Neratovice-Byškovice 3:0 (14.5.2022)

SK Štětí – FK Neratovice-Byškovice 3:0(1:0) 25. kolo 14.5.2022 Fortuna Divize 2 stovky diváků přilákal na fotbalový stadion ve ...