Report User

Latest Posts

Fotbal SK Štětí -  Fotbalový klub Ostrov 2-3  12. 9. 2020
Fotbal SK Štětí - Fotbalový klub Ostrov 2-3 12. 9. 2020

SK Štětí - Fotbalový klub Ostrov 2:3(1:1) 12.9.2020 4. kolo divize 4. kolo divizní soutěže proti sobě svedlo v sobotu 12.9. SK Štětí a Fotbalový klub Ostrov. Domácí si po debaklu v posledním kole v Českém Brodě 5:0 brousili zuby na první body v soutěži. (7)Ale byl to hostující hráč , který zahrál na pravou tyč štětstké branky hned v úvodu. Domácí se dlouho hledali a teprve až v 19. minutě přišla ke slovu střela Jakuba Píchy k bližší tyči, kterou gólman Dominik Vaněček vytěsnil na roh. (30)Šance se střídaly na obou stranách. Tomáš Bursík ale možnost dostat hosty do vedení promarnil. Branku netrefil. Ve 37. minutě se obrana Štětí nedohodla, kdo bude hrát a zničehonic se na Václava Sailera řítil Martin Matoušek, který dostal hosty do vedení 1:0. (40)Vyrovnání a první gól v soutěži vstřelilo Štětí ve 40. minutě. Miroslav Muller načasoval přihrávku na Tomáše Beláka, který zkušeně srovnal na 1:1. (43) Ještě než se mužstva vydala do kabin občerstvit tak to svojí pověstnou pravačkou zkusil Marek Polák, ale branka po střele z dobrých 25 metrů z toho nebyla. Hned po změně stran to byli domácí, kdo si vypracoval šance. (51)Na přetažený roh z levé strany číhal u zadní tyče Marek Polák, ale míč mu na nohu nejlépe nesedl. (53) Další možnost měl Jiří Neuman, který tlačil míč do sítě i očima, ale ten ho neposlechl. V 59. minutě se hosté snadno dostali k míči a neštěstí bylo na světě. Lukáš Jankovský se dostal před obránce a upravil na 2:1 pro Ostrov. (68)Štětí muselo zase dotahovat a vyrovnání na 2:2 se dočkalo v 70. minutě. Brankář hostů poslal nedovoleně k zemi Adama Brůžu a kopala se penalta. (71) Proměnil ji Tomáš Belák. V 85. minutě přišel šok pro domácí. Po dlouhém autu se do míče opřel Jakub Dušek a málem protrhl síť. 3:2 pro hosty. (90) Štětí mohlo v poslední minutě vyrovnat, když se hezky před gólmana dostal Lukáš Janovský, ale neuspěl. (91) V úplném konci mohli hosté ještě zvýšit na 4:2, ale Štětí podržel Václav Sailer. Bylo to ale málo platné, protože Ostrov vedení 3:2 udržel. Po 4. kole je na čele SK Český Brod s 10 body, druhý je Arsenál Česká Lípa s 9 body, 3, FK Baník Most Souš s 9 body , ale má před sebou dohrávku se Štětím . Na posledním 16. místě bez bodu je SK Štětí. 15. je FK Olympie Březová s jedním bodem a na 14. místě se 3 je FK Brandýs n.L. Další program SK Štětí. ve středu 16.9, v 16:30 dohrávka v Souši s FK BaníkMost-Souš. Autobuse vyjíždí ze Štětí ve 14:30. A pak v neděli 20.9, 2020 zápas na Meteoru s výkopem v 10:15. Odjezd v 7:45. . Branky : Tomáš Belák 2 (1 z penalty) Sestava: Václav Sailer-Lukáš Vávra(64. Adam Brůža), Petr Stejskal, Jiří Neuman, Lukáš Janovský- David Čada(46. Rudolf Slanička), Marek Polák, Jakub Pícha(46.Jakub Slavíček), Tomáš Belák, David Mencl(85.Jan Prieložný)-Miroslav Müller Müller Připraveni: Lukáš Jakl, Pavel Fary Trenér: Josef Jarolím Asistenti: Pavel Hoznédl, Jiří Vacek Vedoucí: Martin Toráč Rozhodčí: Tereza Hessová-František Cihlář, Marek Mazanec Delegát: Michal Walter Hlavní pořadatel: Václav Švancar 100 diváků

Fotbal SK Štětí - TJ Tatran Rakovník  0 - 2
Fotbal SK Štětí - TJ Tatran Rakovník 0 - 2

SK Štětí – TJ Tatran Rakovník 0:2(0:1) 29.8.2020 2. kolo divizní soutěže Všichni nedočkavci fotbalu se po dlouhé přestávce zaviněné koronavirem dočkali v sobotu 29. srpna. K prvnímu mistrovskému zápasu divizní soutěže vyběhli fotbalisté SK Štětí. Soupeřem byl celek TJ Tatran Rakovník v zelených dresech, kterému chtěli vrátit loňskou porážku 3:2. (11:13) Balóny létaly do vápna Rakovníka hned od úvodu, kopaly se rohy, ale nejnebezpečnější byla nakonec střela Jiřího Vokouna v 11. minutě.(12:03) Aleš Nesládek dostal více prostoru, než bylo zdrávo, ale jeho pokus brankáře Štětí nevystrašil. (20:03) Ten měl ale práci později, když zneškodnil střelu Lukáše Hrobníka. (20:55) Tomáš Belák si ve 21. minutě počkal až mu sedne míč na nohu, ale podebral ho víc než bylo třeba a ten doplachtil až na tenisové kurty. (31:56) Emoce jak na hřišti tak i v hledišti vzplály ve 31. minutě, když byla proti domácím nařízena penalta, se kterou moc srozuměni nebyli. (33:16)Proměnil ji Aleš Nesládek. 1:0 pro hosty(40:57) V posledních 5 minutách první půle domácí protivníka ještě zmáčkli, byl z toho roh a střela Miroslava Mullera vedle. (47:33)Vyrovnávací fanfáry málem zazněly hned po změně stran, Vít Kala se vydal na průzkum a po jeho přihrávce se Miroslav Muller chytal za hlavu.(54:22) Průvan v obraně domácích nezpůsobil vítr, ale Aleš Hrobník, který proletěl velkým vápnem, ale cíl minul. (58:52) V 59. minutě už se zdálo že buď Jiří Vokoun nebo Miroslav Muller srovnají na 1:1, ale nebyl z toho ani roh, i když asi měl být. (66:26) Hlavička střídajícího Davida Čady skončila v náručí brankáře Ivana Žuleviče.(67:14) Velká nespokojenost s výkonem rozhodčích ze strany domácích vrcholila 23. minut před koncem. Lukáš Hrobník poslal do 2 metrového ofsajdu Aleše Nesládka, proč asistent rozhodčího Petr Talpáš praporek nezvedl je záhadou, i když se nabízí se různé důvody.(67:33) Akce pokračovala a skončilo to penaltou po faulu Jiřího Neumana, který marně vysvětloval, že hráč upadl jen co se ho lehce dotkl. (68:59) Aleš Nesládek z pokutového kopu zvýšil na 2:0. (75:40)Určitou naději na dramatizaci utkání zkoušel vykřesat David Brandejs , ale Miroslavu Mullerovi nebylo trefit se mezi 3 tyče přáno. (89:20) V závěru, kdy domácí vrhli ještě všechno do útoku, mohli hosté vedení ještě pojistit Lukáš Černý, ale neuspěl, ale i tak se hosté radovali z výhry 2:0. Po 2. kolech je na čele tabulky s 5 body FC Chomutov pronásledovaný 4 bodovými Českým Brodem, Neratovicemi-Byškovicemi, Aritmou a Tatranem Rakovník. Bez bodu je Březová a Štětí, která má ale ještě zápas k dobru. Za týden v sobotu 5. září jede Štětí změřit síly s Českým Brodem. Výkop je v 17:00 . Odjezd autobusiu ve 14:15 hodin. Další domácí utkání sehrají v sobotu 12. září od 10:15 proti Fotbalovému klubu Ostrov Sestava: Václav Sailer-Tomáš Belák, Jiří Neuman, Petr Stejskal, Lukáš Janovský-Jakub Slavíček(61.D.Brandejs), Jiří Vokoun, Jakub Pícha, Jan Prieložný(38.V.Kala)(68.D.Čada)- David Mencl- Miroslav Müller Připraveni: Lukáš Jakl, Adam Brůža, Pavel Fary Trenér: Josef Jarolím Asistent: P. Hoznédl Vedoucí: Vladimír Frey Rozhodčí: Lukáš Nehasil-Petr Talpáš, David Jati Delegát: Josef Novotný Hlavní pořadatel: Martin Toráč 150 diváků

Fotbal SK Štětí – SK Kladno 3 - 0  16.11.2019
Fotbal SK Štětí – SK Kladno 3 - 0 16.11.2019

SK Štětí – SK Kladno 3:0(2:0) 15. kolo 16.11.2019 Závěrečnou rozlučku za podzimní částí divize měl nováček soutěže fotbalisté SK Štětí na programu v sobotu 16.11. 2019. Druhým do party jim byl na domácím trávníku 7. tým tabulky s 22 body SK Kladno. Domácí vyběhli na hřiště v tradičních červených dresech s plánem odčinit hrozivou porážku z minulého kola na hřišti posledního celku tabulky 7:2 v Dobříši. (13:50) Byl to ale hostující Vladimír Procházka, kdo po necelé čtvrthodině snadno prošel do vápna, ale míč po složitém zásahu Bagou Serim opustil hřiště.(14:51) Domácí první šanci naplánovali o chvilku později. Hostující obrana svoji funkci nesplnila, David Brandejs přistrčil míč na Adama Brůžu a koncovka byla jednoduchá. Aspoň to tak vypadalo. 1:0. (21:22) Z rohu hledal a našel Jakub Pícha u bližší tyče hlavu Rudolfa Slaničky, který tlačil balón do sítě i očima, ale šlo to vedle kladenské branky. (24:28) Roh si vyzkoušel i Václav Kalina v bílém dresu, ale střela Vladimíra Procházky mu moc radosti nenadělala. (25:21) Krásnou přihrávku narýsoval David Brandejs na Jiřího Vokouna, ten si chvilku počkal na správný moment k přehozu brankáře a Štětí vedlo 2:0. (27:32) Blízko k navýšení náskoku byl Tomáš Belák, ale v tom rozhodujícím okamžiku se mu míč svezl po nártu a nabral vysokou letovou hladinu. (28:34) Centr Václava Kaliny z volného přímého kopu směrem na štětskou branku vypadal dlouho nadějně, ale jen do té doby než dosedl na hlavu Antonína Holuba a pokračoval vysoko nad branku. (35:39) Štětí bylo v 1. části mnohem nebezpečnější. Potvrdil to i Jakub Slavíček, který se vydal na výlet a škoda pro domácí, že levačka nepatří k jeho silnějším stránkám. (50:38) Druhý poločas byl zahájen volným přímým kopem Kladna zakončený nepřesnou hlavičkou kapitána Antonína Holuba. (55:36) Domácí byli o poznání efektivnější. V 56. minutě. si s jedovatou střelou Jakuba Píchy hostující brankář Jaroslav Tesař ještě poradil, ale s dorážkou Jiřího Vokouna už nešlo nic dělat. 3:0. (58:06) Hosté ve Štětí moc nebezpeční nebyli, a když už se dostali do zakončení, tak to dopadlo jako třeba střela Bagou Seri, která cestu mezi 3 tyče nenašla. (79:08)Domácí mohli naopak náskok ještě navýšit. Do konce bývalo necelých 12 minut. Hostujícímu backovi se povedl parádní kiks, a jak s nabídkou naložil Tomáš Belák, to už komentář nepotřebuje. Domácí to ale mrzet nemuselo. Blížil se konec, ve zbývajícím čase se už nic zajímavého neodehrálo a skončilo to pro mnohé možná překvapivě, ale zaslouženě 3:0 pro Štětí. Poslední kolo letošního kalendářního roku přineslo několik zajímavých výsledků, které určily konečné pořadí před zimní přestávkou. Podzimním mistrem je SK Český Brod s 36 body, který ještě v neděli 17. 11. hraje proti Meteoru Praha a může náskok navýšit. 2. místo patří s 34 body FK Baníku Souš. 3. je již zmiňovaný Meteor Praha. Poslední 16. místo zaujímá MFK Dobříš a 15. je FK Arsenal Česká Lípa s 12 body. 14. místo se 17 body má vyhrazen TJ Tatran Rakovník. Na 11., 12. a 13. místě s 18 body jsou týmy FK SEKO Louny, SK Slaný, SK Štětí. Jarní část startuje v sobotu 7. 3. 2020. V tento den v 10:15 přivítají fotbalisté SK Štětí na svém stadionu mužstvo FK Baník Souš. Branky: J.Vokoun 2, A.Brůža 1 Sestava: V.Sailer-V.Kala, J.Ransdorf, R.Slanička, D.Mencl-J.Slavíček(89.L.Jakl), J.Pícha, J.Vokoun(84.K.Horváth), D.Brandejs(77.J.Prieložný), A,Brůža-T.Belák(80.R.Feko) Připraveni: P.Fary, T.Kysela, Trenér: J.Ransdorf, P.Hoznédl Vedoucí: J.Tyle Rozhodčí: Zbyněk Novotný- Z.Arnošt, Lubomír Řeháček Delegát: Martin Vlk 152 diváků

Fotbal SK Štětí - FK Arsenal Česká Lípa 4-2  2.11.2019
Fotbal SK Štětí - FK Arsenal Česká Lípa 4-2 2.11.2019

SK Štětí – FK Česká Lípa 4:2(0:0) 2.11.2019 13. kolo Utkání 2 nováčků hrajících ve spodních patrech tabulky proti sobě svedl los 13. kola divizní soutěže v sobotu 2. listopadu na hřišti ve Štětí. Domácí SK a hostující v černých dresech hrající FK Arsenal Česká Lípa. Mužstva, která se v 80 letech střetávala i ve 3. lize pod názvy Sepap a Vagónka. (4:39) Úvodní minuty byli hodně nervózní, faulovalo se a v rukavičkách se nehrálo. (5:18) Domácí měli v samotném úvodu výhodu volného přímého kopu, ale centr Jakuba Slavíčka do vápna byl hodně přetažený. ( 6:53) Hosté zahrávali zase rohový kop, byl z toho ale jen faul na gólmana, za který navíc Karel Kaňkovský vyfasoval žlutou kartu. (19:53) Ve 20. minutě se míč na hranici velkého vápna dostal na nohu mladíkovi v sestavě hostů Martinu Žižkovi, který provětral vzdušné proudy nad stadionem ve Štětí. (29:41) První, doopravdy velká branková příležitost se urodila po půlhodině hry. Správný moment na přihrávku načasoval Rudolf Slanička a přesnosti střele Jakuba Slavíčka chybělo půlmetru. (35:18) Levačkou na stejnou branku k zadní tyči to zkoušel i David Mencl, ale brankář Tomáš Plechatý byl na svém místě. (41:46) Ještě než hlavní rozhodčí Tereza Hessová poslala hráče do kabin si odpočinout tak si vzal na starost volný přímý kop Štěpán Hodač, krásně adresoval balón na hlavu Karla Kaňkovského, ale bohužel pro Českou Lípu byla dalším příjemcem náruč domácího gólmana Václava Sailera. (46:32) Kořením fotbalu jsou branky a ty na hřišti ve Štětí začaly padat po změně stran. Rozhodčí nechala pád Jakuba Slavíčka na zem bez povšimnutí, obrana Štětí zůstala jako opařená a Matěj Vébr jako velký mazák poslal střelou k zadní tyči hosty do vedení 1:0. (63:36) Nepříznivý vývoj utkání velel domácím přidat ve hře dopředu a v 64. minutě se dočkali. Na profesorský, na milimetr přesný centr Jakuba Píchy si ukázkově na naběhl na to správné místo Vít Kala a hlavou se nemýlil. Srovnal na 1:1. (65:42) Štětí to ale nestačilo, byl Tomáš Belák, který už se pomalu radoval, ale nepočítal s tím, že na brankové čáře stojí ještě Štěpán Duda. (66:02) Netrvalo ale dlouho a Jakub Pícha si centr jako při první brance zopakoval, tentokrát ale z druhé strany a jako sám voják v poli si musel na zadní tyči připadat Rudolf Slanička a hlavou s velkou bravurou dostal Štětí do vedení 2:1. (69:06) Nastartovaný obrat v utkání pokračoval v 70. minutě. Centr Jakuba Píchy do vápna měl třetí pokračování, tam se balón odrazil Jiřímu Ransdorfovi, který ho uklidil k tyči a s tím už nemohl gólman nic dělat. (70:46) Vzápětí mohl demolici hostující obrany dokončit Tomáš Belák, ale jeho míčová kolmice k úspěchu nevedla (72:11) Hosté se oklepali a po druhém gólu Matěje Vébra na 2:3 18 minut před koncem se vrátili zpět do zápasu. (85:56) Zápas dostal nový náboj a jeho rozuzlení zajistili místo zraněného Jiřího Ransdorfa nastoupivší Filip Podhorský, který trefil tyč 4 minuty před koncem a Tomáš Belák to gólem na 4:2 z dorážky dokončil. (91:21)Ještě korigovat mohli hosté ve 2. minutě nastavení z volného přímého kopu , ale po střele Milana Lakatoše z toho byl jen roh. (92:50) No a když ještě ve 3. minutě přesčas tutovku České Lípy zahodil Karel Kaňkovský, tak to skončilo výsledkem 4:2 pro Štětí, když všechny góly padly ve 2. poločase. V neúplné tabulce, které po 13. kolech chybí 2 zápasy je na čele s 33 body FK Český Brod. Na 2. je FK Baník Souš s 28 body a zápasem k dobru. Třetí místo patří FK Meteoru Praha s 26 body a právě v neděli 3. listopadu si to se Souší rozdá. SK Štětí je s 15 body na 13. místě. Na posledních 2 s 8 body jsou MFK Dobříš a FK Arsenal Česká Lípa. Do konce podzimní části zbývají ještě 2 kola. Za týden v sobotu 9. listopadu hraje SK Štětí ve 14:00 na hřišti MFK Dobříš, odjezd 11:00 a za 14 dní 16.listopadu jste všichni zváni na fotbalový stadion ve Štětí na rozlučku s podzimní častí divizní soutěže . V 10:15 je výkop utkání SK Štětí-SK Kladno Branky: V.Kala 1, R.Slanička 1, J.Ransdorf 1, T.Belák 1 Sestava: V.Sailer-V.Kala, F.Svoboda, J.Ransdorf(85.F.Podhorský), D.Mencl-J.Slavíček, Pícha, R.Slanička, J.Neuman, A.Brůža(90.P.Fary)-T.Belák Trenér: J.Ransdorf, P.Hoznédl Vedoucí: J.Tyle Rozhodčí: T.Hessová-J.Šlajs, J.Fencl Delegát: Zbyněk Poppr Hlavní pořadatel: V.Švancar 100 diváků

Fotbal SK Štětí - SK Aritma Praha 2 - 1 PK  19.10.2019
Fotbal SK Štětí - SK Aritma Praha 2 - 1 PK 19.10.2019

SK Štětí - SK Aritma Praha 2:1 PK (0:0) 19.10.2019 11. kolo Polní lazaret připomínalo v sobotu 19. října mužstvo SK Štětí před domácím utkáním 11. kola fotbalové divize dospělých proti týmu z hlavního města SK Aritmě Praha. Před týdnem se totiž z Neratovic kromě pěkné nadílky 6 branek tým vrátil i s mnoha zraněnými hráči a vyloučeným Rudolfem Slaničkou. (8:45) Začalo se opatrně a první zajímavá akce se zakončením se odehrála v 9. minutě. Pro přihrávku od Jakuba Slavíčka si došel Adam Brůža a tečována střela skončila rohem. (14:04) Ještě větší branková příležitost se domácím nabídla po čtvrthodině hry. V publiku se při ní smutně skloňovalo jméno Jakuba Slavíčka mířícího pod nohy brankáře. (18:01) Blízko vedoucí brance byla Aritma v 19. minutě po střele Jana Beneše. Brankář Štětí zachoval klid a míč dopravil na roh. Na souboj těchto dvou se ještě těšte v úplném závěru reportáže. (37:44) Šancí v 1. části si ani jedno z mužstev moc nevypracovalo. Zahrát roh se vydal Jakub Pícha a bylo z toho hlavička Tomáše Beláka, se kterou měl Jan Stareček v brance velké starostí.(42:59) Hosté házeli dlouhé auty, kopali rohy a všechno to končilo jako například ten poslední minutu před odchodem do kabin. (51:38) Aby těch zraněných pro domácí nebylo málo, tak hned v úvodu 2. části musel hřiště opustit Jiří Ransdorf a nahradil ho Robert Feko. (54:17) Předpisový balón z kopačky Jakuba Slavíčka našel před brankou hlavu Filipa Podhorského, po které je cinkla levá tyč branky Aritmy. (54:46) V 59. minutě se Štětí radovalo, ale předčasně. Gól Víti Kaly neplatil. Po konzultací s asistentem to hlavní rozhodčí Helana Šálková posoudila jako postavení mimo hru.(57:38) Pěšinku z volného přímého o kopu učesal jednomu z hráčů domácích ve zdi Marin Glasnovič.(61:23) První branky v utkání se 150 diváků dočkalo v 62. minutě Robert Feko s velkou pohodou poslal do úniku Jakuba Slavíčka, který zachoval stoprocentní klid a bylo to 1:0 pro Štětí. (64:12) Hosté zabrali a podívejte se jaký zázrak předvedl Václav Sailer proti Robertu Turakovi. (72:09) Vyrovnat se hostům nepodařilo ani z kopačky Filipa Turbáka . Nabito měl. (80:25) Rozhodnutí měl na noze Filip Podhorský, ale cíl netrefil. (80:48)Místo toho přišel protiútok, přihrávka na bližší tyč, kde byl první Marin Glasnovič a srovnal na 1:1. (90:25) Hřiště musel ještě po 2. žluté kartě opustit hostující Filip Podobský. Pak už tu byl konec s výsledkem 1:1 a na řadu přišly penalty. Penalty: Začínali domácí Adam Brůža Matyáše Frantu nešetřil a bylo to 1:0 Míč si vzal Daniel Frnoch a brankář plachtil na druhou stranu než míč 1:1 Mladík v dresu domácích Robert Feko mířil na místo kam mohl brankář těžko dosáhnout 2:1 Marin Glasnovič byl tím kdo za Aritmu vyrovnal na 2:2 Třetí mladík v pořadí vybraný za Štětí byl Filip Podhorský a jen tak tak 3:2 Na řadu přišel souboj, na který jsem upozorňoval v úvodů reportáže Jan Beneš a Václav Sailer v brance- vítězem se stal druhý jmenovaný a Štětí tak mělo našlápnuto k výhře Potvrdil to Jiří Neuman brankou na 4:2 Hosté se ale ještě nevzdali a jiskřičku naděje vykřesal Filip Turbák gólem na 4:3 Rozhodnutí měl ve své moci Jakub Pícha a střelou k levé tyči na 5:3 se to povedlo. Bonusový bod navíc, tak zůstal doma. Na 1. místě je po 11. kolech SK Český Brod s 30 body. O 2 body méně na 2. místě má FK Baník Souš. SK Štětí patří 11. místo s 12 body. Předstihnout je mohou FK SEKO Louny, které mají ještě zápas proti FK Arsenalu Česká Lípa k dobru. Na posledním 16. místě je MFK Dobříš. Říjnový program zakončí fotbalisté SK Štětí za týden v sobotu 26. října na hřišti FK Brandýs nad L. s výkopem v 10:15. Na atraktivní utkání na fotbalovém stadionu ve Štětí jste zváni v sobotu 2. listopadu, kdy do Štětí přijede FK Arsenal Česká Lípa. Výkop v obvyklém čase 10:15. Přijďte fandit, domácí fotbalisté to budou potřebovat. Branky: J.Slavíček 1 Sestava: V.Sailer-V-Kala, J.Ransdorf(52.R.Feko), F.Svoboda, D.Mencl-J.Slavíček, J.Pícha, A.Brůža, J.Neuman, D.Mencl-T.Belák Připraveni: M.Jelínek Trenér: J.Ransdorf, P.Hoznédl Vedoucí: J.Tyle Rozhodčí: H.Šálková-J.Kastl, T.Kyncl Delegát: J.Vydra Hlavní pořadatel: J.Havner 150 diváků

Fotbal SK Štětí - FK Olympie Březová 5 - 1   5.10.2019
Fotbal SK Štětí - FK Olympie Březová 5 - 1 5.10.2019

SK Štětí – FK Olympie Březová 5:1(0:0) 9. kolo 5.10.2019 Po dvouzápasové misi mužstva dospělých SK Štětí na hřištích soupeřů v divizní soutěži, kde 2x remizovalo a navíc pokaždé zvítězilo na penalty po plichtě 4:4 ve Slaném a stejně tak před týdnem 28. září po remíze 2:2 s FC Chomutov, přišlo na řadu další domácí utkání 9. kola v sobotu 5. října proti 6. celku tabulky FK Olympii Březová, která z Karlovarského kraje přijela v zelených dresech. (0:13)Hned po rozehrávce ze středového kruhu se do hostujícího vápna přihnala první ofenzivní štětská vlna. David Brandejs už se chystal otevřít skóre, ale skončilo to jen rohem. (4:57) Herní šikovnost na druhém konci hřišti uplatnil David Kursa , když obešel jak Ransdorfa, tak Píchu, ale přihrávka už správného adresáta nenašla. (6:03) Do české uličky poslal David Brandejs dalšího Davida a to Mencla, do hry však vstoupil třetí David, Peterka, který v obranné pozici dopravil míč na roh. (18:25)Dobrou pozici ke střele si našel Pavel Veselý a Václav Sailer střežící domácí branku musel zasahovat. (28:19) Davida Mencla zase zastavil na polovině hostů praporek rozhodčího pro postavení mimo hru. (41:43)Když gólem v úplném závěru prvního poločasu neskončila ani střela Víti Kaly, tak se šlo do kabin bez branek a málokdo tušil, že se po změně stran spustí brankový uragán. (46:18) Hostující obrana jen přihlížela, jak si s ní pohrává Tomáš Belák, David Brandejs a Jiří Vokoun zakončuje nechytatelnou dělovkou na 1:0 pro Štětí. (50:43) Blizoučko vyrovnání byli hosté v 51. minutě, když od Jakuba Slavíčka dostal dárek Pavel Veselý, ale Václav Sailer v brance znamenitě zmenšil střelecký úhel. (58:38)Vyrovnání přinesla až 59. minuta. Brankář Štětí se vydal až na příliš daleký výlet z branky a toho dokázal využít k vyrovnání na 1:1 Matěj Kravar. (60:35) Děkovný telegram od Rudolfa Slaničky si po skvělém zákroku proti střele opět Matěje Kravara zasloužil dozorce štětské brány Václav Sailer. (63:22) K opětovnému vedení se domácí dopracovali v 64. minutě. Já jsem to byl, dával najevo Tomáš Belák, kdo tečoval střelu Davida Mencla, která se dostala až za záda hostujícího gólmana Tomáše Martince. (66:40) Břevno cí branky se chvělo po střele Tomáše Beláka v 67. minutě. (68:22)Den otevřených hostující obrany pokračoval o 5 minut později. Jiří Vokoun se zdánlivě lehce protáhl kolem 2 braních hráčů a střela k tyči na 3:1 neměla chybu. (69:39) A když stejný hráč v 70. minutě dostal nabito od Vití Kaly a gólem na 4:1 završil svůj hattrick bylo jasné, že Štětí má vyhráno. (73:55)Čtvrthodiny před koncem mohl dílo zkázy hostujícího celku dokončit Tomáš Belák, který postupoval sám na brankáře, ale skulinku vedle brankáře nenašel. (79:52) Snížit mohli hosté 10 minut před koncem, ale Dan Martinec mířil vedle branky. (82:29)Lépe si vedl v 83. minutě David Brandejs, který se po dlouhém boji probil ke střele a zvýšil na krásných 5:1. (87:56) Hosté měli ještě jednu obrovskou příležitost těsně před koncem, když téměř z brankové čáry, Dominik Horvát branku překopnul a výsledek 5:1 už se nezměnil. Po nepřesvědčivém vstupu do sezóny, kdy bylo SK Štětí po 5 kolech bez bodu, se mu začíná dařit. Bodovalo již ve 4 zápase v řadě. Je z toho10 bodů a 11. místo v tabulce. Na čele zůstávají s 25 body FK Baník Souš resp.SK Český Brod. Třetí s 19 body je Fotbalový klub Ostrov. Na chvostu tabulky se 4 body je MFK Dobříš. 15. jsou FK SEKO Louny se 6 body, ale mají zápas k dobru. Další utkání čeká Štětí v sobotu 12. října, kdy zavítá na hřiště FK Neratovice-Byškovice s výkopem v 10:15 a odjezdem autobusu od stadionu v 8:15. Další domácí utkání sehraje v sobotu 19. října v 10:15, kdy přivítá celek z hlavního města SK Aritmu Praha.

Fotbal SK Štětí - FK SEKO Louny 2-0  14.9.2019
Fotbal SK Štětí - FK SEKO Louny 2-0 14.9.2019

SK Štětí – FK SEKO Louny 2:0(1:0) 14.9.2019 6. kolo Divize sk. B Podaří se fotbalistům dospělých SK Štětí poprvé vyhrát v letošním ročníku divizní soutěže? Otázka, která byla na pořadu dne v sobotu 14. září před utkáním 6. kola mezi Štětím a FK SEKO Louny, které dosud také ještě v normální hrací době nevyhrály, ale dosáhly už dvě penaltové výhry po remízách. (5:37) Chvilky nepozornosti domácích hned v úvodu při bránění rohového kopu využil zkušený Vojtěch Trup, našel Daniela Jaroše a byla z toho střela nad. (12:27) Domácí se snažili převzít taktovku zápasu na své kopačky, v úvodní čtvrthodině měli mírnou převahu, ale byl z toho byl jen roh Jakuba Píchy, který našel připravenou obranu. (18:26) Změnilo se to ve 20. minutě, David Brandejs exportoval míč před branku hostů a mladík Michal Kafka se trefil neomylně. Bohužel pro Louny vymetl pavučinu vlastní branky. (30:40) Domácí chtěli víc, toužili po dalším skalpu a po půlhodině hry po volném přímém kopu se natahoval Jiří Ransdorf, jak to jen šlo, ale bylo hodně těžké. Míč doplachtil nad branku. (33:20) Pak ještě Víťovi Kalovi utekl míč až moc od těla a ve skluzu nešťastně trefil nohou hostujícího gólmana Jakuba Pokorného. Byla to také poslední zajímavá situace první půle, kterou diváci viděli. (53:00) Do druhé části vyběhli hosté s mnohem otevřenějším hledím a v 53. minutě střele Michala Lesniaka přímo otočky chyběl metřík. (59:40) Hosté i nadále hrozili a po centru Daniela Zíchy hlavičkoval vedle Michal Lesniak. (62:03) Nabít tříštivým, pal. Tímto heslem a hned 2x se řídil Jakub Pícha. Napoprvé míč zastavila hradba těl a napodruhé minul cíl. (64:52) Běžela 65. minuta a hosté měli z volného přímého kopu za zbytečně řečnění prostřeno k vyrovnání jako na podnose. Vzal to na sebe Petr Fiřt, ale oslovil jen břevno. (65:40) O pár minut později to bylo všechno jinak. Že i mistr tesař se někdy utne, se naplnilo měrou vrchovatou. Malou domů špatně odhadl bývalý ligista, který má i mistrovský titul s Baníkem Ostrava, Pavel Besta a Jiří Vokoun si branku na 2:0 pro Štětí vychutnal v plné parádě. (73:56) 15 minut před koncem vyfasoval za strčení do soupeře v přerušené hře druhou žlutou kartu hostující Vojtěch Trup a musel opustit hřiště. (84:01) Hosté už se v deseti do většího tlaku nedostali, i když 6 minut před závěrečným hvizdem Jakub Matkovič napřáhl ke střele a Václav Sailer ve své domácí štětské premiéře mezi 3 tyčemi potvrdil, že je hráčem na svém místě. Pak už tu byl konec a domácí mohli slavit svoji letošní první vítězství. Po 6. kolech je na 1. místě s plným počtem 18 bodů FK Český Brod. Nejbližším pronásledovatelem na 2. místě s 16 body je FK Baník Souš. Třetí příčka patří FC Chomutovu se 14 body. Štětí po vítězství nad Louny poskočila na 15. místo. Před ním se 4 body jsou právě Louny a Arsenál Česká Lípa-Na posledním místě je MFK Dobříš. V následujících 2 kolech hraje Štětí na hřištích soupeřů. V sobotu 21. září v 16:30 proti SK Slaný a další sobotu 28. září v 10:15 nastoupí proti domácímu FC Chomutov. Domácí utkání je na programu 5.října v 10:15, kdy se utká s FC Olympií Březová.

Highlights

Fotbal SK Štětí - FK Admira Praha B 0:3 (3.6.2023)

SK Štětí – FK Admira Praha B 0:3(0:0) 29. kolo Fortuna divize 3. 6. 2023 Poslední domácí utkání letošního ročníku Fortuna divize ...

Fotbal SK Štětí -  FK Újezd Praha 4 0:2 (20.5.2023)
Fotbal SK Štětí - FK Újezd Praha 4 0:2 (20.5.2023)

SK Štětí – FK Újezd Praha 4 0:2(0:1) 27. kolo Fortuna Divize 20.5.2023 FK Újezd Praha 4 nováček Fortuna divize dospělých ...

Fotbal SK Štětí - FK SEKO Louny 1:0 (6.5.2023)

SK Štětí – FK SEKO Louny 1:0(0:0) 25. kolo 6. 5. 2023 Čtvrtá nejvyšší fotbalová soutěž měla své pokračování v sobotu 6. května, ...

Fotbal SK Štětí - FK Hvězda Cheb 2:1 (29.4.2023)

SK Štětí – FK Hvězda Cheb 2:1(0:0) 24. kolo Fortuna Divize 29. 4. 2023 Brzké ranní hromy blesky doprovázené deštěm nad ...

Fotbal SK Štětí - SK český Brod 2:0 (15.4.2023)

SK Štětí – SK Český Brod 2:0 (1:0) 22. kolo 15. 4. 2023 Celý v červeném vyběhli v sobotu 15. dubna fotbalisté dospělých SK Štětí ...

Fotbal SK Štětí - FK Arsenal Česká Lípa 0:3 (18.3.2023)

SK Štětí – FK Arsenal Česká Lípa 0:3(0:3) 18.3.2023 18. kolo Fortuna Divize Vedoucí celek tabulky fortuna divize dospělých ve ...

Fotbal SK Štětí - FK Kladno 0:5 (4.3.2023)

SK Štětí - FK Kladno 0:5(0:0) 4.3.2023 16. kolo Fortuna Divize B První velký fotbalový svátek v tomto roce se ve Štětí odehrál v ...

Fotbal SK Štětí - FK Olympie Březová 5:0 (12.11.2022)

SK Štětí – FK Olympie Březová 5:0(2:0) 15. kolo Fortuna Divize 12.11.2022 Anglická mlha přivítala v sobotu 12. listopadu ...