“”

Report User

Latest Posts

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin 13.05.2017 (doping)

W Ostrowcu Świętokrzyskim pojawiliśmy się w ok. 800 osób w tym delegacje wszystkich naszych przyjaciół. Doping tego dnia stał na przyzwoitym poziomie, jednak jak na taką liczbę możemy wymagać od siebie zdecydowanie więcej! Na płocie ląduje 7 flag: ‘’Motor Lublin z czachą’’, ‘’Tylko Motor’’, ‘’Ave Motor’’, ‘’Rejowiec’’, ‘’Lubartów’’, ‘’Bastion Bełżyce’’ oraz fana naszych braci z Chełmianki. Dodatkowo na trybunie położonej na prostej przez cały mecz wisi trans skierowany dla naszego Ziomka, który przebywa na przymusowych wakacjach.

Stal Kraśnik - Motor Lublin 04.04.2015 (doping)

Stal Kraśnik - Motor Lublin 04.04.2015 W Wielką Sobotę udaliśmy się do Kraśnika prywatnymi autami w liczbie ok. 350 osób, co uznajemy za dobry wynik. Tego dnia wsparło nas 8 kibiców Śląska – dzięki! Na płocie wywiesiliśmy jedną flagę i transparent PDW dla Ziomka. W trakcie meczu doszło do prowokacji ochrony, w międzyczasie wtrąciły się też wąsy. Po meczu kilka osób od nas zawiniętych. CHWDP! Cieszy dobra liczba lokalnego Fan-Clubu z Kraśnika! źródło: www.MotorLublin.com

Motor Lublin - Avia Świdnik 13.05.2016

Motor Lublin - Avia Świdnik 13.05.2016 4207 widzów obejrzało trzynastego w piątek mecz Motoru z Avią Świdnik. Nasz młyn prezentował się niezwykle okazale, licząc około 1500 głów! Równie nieźle było na Ferajnie, gdzie zasiadło ok. 400 fanatyków (przede wszystkim stara gwardia). Tego dnia odwiedziły nas delegacje wszystkich naszych przyjaciół – Chełmianka określiła się na ok. 50 osób. Podczas meczu debiutowały na gnieździe dwa nowe bębny (z pieniędzy ze zbiórek) oraz flaga FC Bełżyce. Oprócz tego wisiały takie płótna jak: „Ave Motor”, „Ultras Motor”, „Władcy Wschodu”, „Elita Wschodu”, Wesoła Ferajna” i „Stare ReKSy”. Dodatkowo zawisło kilka transparentów: „Stop milicyjnym pomówieniom, Świstak trzymaj się – BMH”, „Szu PDW”, „Ś.P. Jożin” a także napis skierowany do sąsiadek po tym jak zajęły miejsca w sektorze gości – „”Kto nie jedzie to cwel”, Avia 11 zer” (komentarz zbędny..). W przebiegu całego spotkania nasz doping był bardzo głośny i stał na równym, wysokim poziomie. Kilkukrotnie do naszych śpiewów włączał się „Trzeci sektor” co wytwarzało super atmosferę i pokazuje to jak olbrzymi potencjał drzemie w lubelskiej rodzinie. Niewątpliwie najlepiej w tym dniu wychodziła nam „Szkocja”. Gości ponad 80 osób, weszli w drugiej połowie. Coś tam dopingowali, ale z naszej perspektywy byli kompletnie niesłyszalni. Jak tradycja nakazuje, nie obyło się bez bluzgów. W drugiej połowie postanowiliśmy przewietrzyć dawno nieprezentowane przez nas trzy sektorówki (koszulki). W momencie odliczania padła bramka dla Motoru na 2:1 co spotęgowało niezwykłą atmosferę. Niestety w ostatnich minutach meczu chamy/burki zaliczyły trafienie do bramki Sochy i ostatecznie pojedynek zakończył się remisem 2:2. Przed nami zapowiada się nerwowa końcówka sezonu, ale z drugiej strony, co to byłyby za mecze bez odrobiny emocji! Wszyscy do Radzynia! AVE MOTOR!!! źródło: www.MotorLublin.com

Mobilizacja kibiców z Wrotkowa na mecz PP MOTOR-Avia 13.04.

13 kwietnia na Arenie Lublin odbędzie się Finał lubelskiego PP pomiędzy MOTOREM a Avią Świdnik. Wszyscy na żółto - godz. 19:00!!!!

Highlights

MOTOR LUBLIN - Zagłębie Sosnowiec 21.07.2023 Oprawa + fragmenty dopingu z 1 połowy. Nagrań z 2 połowy nie będzie.

Nowa pieśń "Tylko Motor" - MOTOR LUBLIN - Górnik Polkowice 24.02.2023

Fragment nowej pieśni "Tylko Motor" - MOTOR LUBLIN - Górnik Polkowice 24.02.2023.

Wisła Puławy - Motor Lublin 22.05.2022 (kibicowsko)

W Puławach byliśmy obecni w 280 osób, w tym 1 Śląsk i 2 Górnik Łęczna - dzięki!

Chojniczanka - Motor Lublin 16.04.2022 (kibicowsko)

Blisko pięć miesięcy musieliśmy czekać na kolejny wyjazd, po zakazie, który otrzymaliśmy za pucharowy mecz z Legią. Wyprawa ...

Motor Lublin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 09.04.2022 (kibicowsko)

Kulisy meczu Motor Lublin - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 09.04.2022 oraz fragmenty dopingu.