“”

Report User

Latest Posts

Skrót sparingu Legionovia Legionowo - Motor Lublin 1:1 (0:0)

W rozegranym w sobotę w Warszawie meczu kontrolnym Motor Lublin zremisował z II-ligową Legionovią Legionowo 1:1 (0:0). _______________________________________________ Legionovia Legionowo – Motor Lublin 1:1 (0:0) Gracjan Kuśmierek 65′ – Konrad Nowak 57′ Motor (I połowa): Socha – Michota, Kasolik, Kursa, Szkatuła, Zgarda, Burkhardt, Kaczmarek, Dzięgielewski, Majkowski, Kozban. Motor (II połowa): Sobieszczyk – Tadrowski, Budzyński, Gieraga, Słotwiński, Kamiński, Korczakowski, Oziemczuk, Tymosiak, Tkaczuk, Nowak. W 11. minucie Dawid Dzięgielewski nie wykorzystał rzutu karnego.

Paweł Socha ocenia mecz z KSZO

Bramkarz Motoru ocenia sobotnie spotkanie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Konferencja prasowa po meczu Motor Lublin - Avia Świdnik

Motor pokonał Avię 2:0 po dwóch bramkach Kamila Majkowskiego, który w drugiej połowie wszedł z ławki i odmienił losy meczu. Kamil, jako najlepszy zawodnik meczu, został zaproszony do udziału w pomeczowej konferencji prasowej

Skrót meczu Motor Lublin - Cosmos Nowotaniec 2:0 (2:0)

Po dwóch bramkach Patryka Szysza Motorowcy pokonali Cosmos Nowotaniec na inaugurację rundy wiosennej sezonu 2016/2017