CMS TV @ FILM STUDIO COMVISION's user profile page. Match highlights, posts and more on site!

“”

Report User

Highlights

Hokej HC Litomyšl vs. HC Ledeč nad Sázavou 13.1.2016

...průměrně jeden gól každou čtvrtou minutu * CMS TV * www.comvision.cz * Rychlým gólovým nástupem začal hokejový zápas mezi domácím HC Litomyšl v bílých dresech proti HC Ledeč nad Sázavou 13. ledna. Po první gólu Ondráčka ve třetí minutě, přidal druhý gól v čase 5:37 Skoumal. Jen minutu po tomto prostřelení Ledečského gólmana na 2:0 následovala další branka ve prospěch domácích, tentokrát z hokejky Pilavky - 3:0. Pak v čase 7:13 dostal přihrávku přes všechny čáry litomyšlský Budina a blafákem zvýšil vedení domácích na 4:0. V tu chvíli si Ledeč vzala oddechový čas a následně vystřídala brankaře. Moc to nepomohlo, protože už v čase 8:48 zvýšil Vomočil na 5:0. Druhá desetiminutovka první třetiny se nesla ve vlažnějším tempu a i když se hosté dostali k několika střelám, přes soustředěnou domácí obranu to byly pokusy převážně z dálky. Naopak zcela sám před brankou hostí se v 16 minutě ocitl Švec, ale neproměnil. Ještě ve dvacáté minutě měli domácí početní převahu, ale překvapivě to byli oni, kdo inkasoval po střele ledečského Křesťana. Do kabin šly tedy týmy za skóre 5:1.

Adventní koncert ZUŠ Svitavy 2015

Dinaska Svitavy oslavila 30 let od zahájení výroby

CMS TV * www.comvision.cz * Závod Dinaska Svitavy oslavil v prosinci 2015 třicáté výročí zahájení výroby. Továrna na žáruvzdorné materiály dnes funguje jako součást koncernu P-D Refractories Group a jeho výrobky jsou z osmdesáti určeny na export i do těch technologicky nejprogresivnějších zemí, jako jsou Spojené státy Americké nebo Japonsko. Hlavními vývozními artikly jsou přesné cihly z dinasu a komínové vložky. Setkání ke třiceti letům výroby proběhlo v DINASCE 3. prosince

Hokej Litomyšl - Světlá nad Sázavou 20.2.2014

CMS TV Litomyšl Den po vyřazení našeho týmu na olympiádě v Soči pokračovaly souboje krajské hokejové ligy. 20. února nastoupili hráči HC Litomyšl v bílých dresech k důležitému zápasu play-off. Na domácím ledě je čekalo semifinále soutěže, čtvrtý zápas s týmem HC Světlá nad Sázavou. Po třech vzájemných zápasech se skóre 2:1, 1:7 a 5:8 byl stav série 1:2 pro Světlou. Pokud by HC Litomyšl tento zápas vyhrál, následovalo by další utkání, při jejich prohře série skončí.

Florbal Svitavy vs. Pelhřimov 1.2.2014

CMS TV Svitavy V první třetině se na hřišti odehrávala jedna velká nuda, přinesla celkově pouze 8 střel, jedno vyloučení na každé straně a nezaviněné zranění brankářské jedničky domácích Skácelíka, kterého od druhé třetiny nahradil Lamař. První branka padla až 43 vteřin po začátku druhé dvacetiminutovky, početní výhodu, kterou si domácí přinesli z první třetiny, proměnil König po nahrávce svého dvojčete Doseděla. Do poloviny utkání stihli hosté z Pelhřimova stav otočit na 2:1 zásluhou svých nejlepších střelců Charouzka a Kučery. Tento stav vydržel až do konce třetiny, přestože oba týmy měly jednou výhodu přesilové hry.

Duatlon Rosna Svitavy 2013

CMS TV Svitavy ... Závěrečný závod Poháru Českomoravské vysočiny Druhý ročník MTB duatlonu Rosna se poslední zářijovou sobotu odehrál u svitavského rybníka Rosnička. Hlavními pořadateli byli Petr a Lenka Suchánkovi z Bike clubu Svitavy. Závod pro širokou veřejnost sestává z běhu kolem rybníka a jízdy na horském kole v okolním lese. Příjemné počasí přilákalo na start 64 účastníků z celé republiky. Začínalo se během na 3,6 km což v tomto případě znamená 2x oběhnout rybník.

MČR RC electric buggy, Cihelna Svitavy 2013

CMS TV Svitavy srpen 2013 O víkendu 10. a 11. května 2013 pořádal Modelklub Svitavy první závod Mistrovství české republiky v kategorii electric buggy. Závodu se zúčastnilo 52 jezdců a pro mladší účasníky zde byly i kategorie do 12 a do 16 let. Nejsledovanějším závodníkem byl asi ve Svitavách Martin Bayer, mistr Evropy v závodech rádiem řízených modelů. I zde potrdil svou formu, v kategorii čtyřkolek dvakrát zvítězil a protože se celkové umístění počítalo z výsledku tří závodů, mohl si třetí start v klidu vychutnat z pozice diváka. O víkendu 10. a 11. května 2013 pořádal Modelklub Svitavy první závod Mistrovství české republiky v kategorii electric buggy. Závodu se zúčastnilo 52 jezdců a pro mladší účasníky zde byly i kategorie do 12 a do 16 let. Nejsledovanějším závodníkem byl asi ve Svitavách Martin Bayer, mistr Evropy v závodech rádiem řízených modelů. I zde potrdil svou formu, v kategorii čtyřkolek dvakrát zvítězil a protože se celkové umístění počítalo z výsledku tří závodů, mohl si třetí start v klidu vychutnat z pozice diváka.