Hokej HC Litomyšl vs. HC Ledeč nad Sázavou 13.1.2016

...průměrně jeden gól každou čtvrtou minutu * CMS TV * www.comvision.cz * Rychlým gólovým nástupem začal hokejový zápas mezi domácím HC Litomyšl v bílých dresech proti HC Ledeč nad Sázavou 13. ledna. Po první gólu Ondráčka ve třetí minutě, přidal druhý gól v čase 5:37 Skoumal. Jen minutu po tomto prostřelení Ledečského gólmana na 2:0 následovala další branka ve prospěch domácích, tentokrát z hokejky Pilavky - 3:0. Pak v čase 7:13 dostal přihrávku přes všechny čáry litomyšlský Budina a blafákem zvýšil vedení domácích na 4:0. V tu chvíli si Ledeč vzala oddechový čas a následně vystřídala brankaře. Moc to nepomohlo, protože už v čase 8:48 zvýšil Vomočil na 5:0. Druhá desetiminutovka první třetiny se nesla ve vlažnějším tempu a i když se hosté dostali k několika střelám, přes soustředěnou domácí obranu to byly pokusy převážně z dálky. Naopak zcela sám před brankou hostí se v 16 minutě ocitl Švec, ale neproměnil. Ještě ve dvacáté minutě měli domácí početní převahu, ale překvapivě to byli oni, kdo inkasoval po střele ledečského Křesťana. Do kabin šly tedy týmy za skóre 5:1.