GORICA vs VARAŽDIN 0:0 (28.kolo, HT Prva liga 20/21)

U prvom dvoboju 28. kola HT Prve lige nije bilo pogodaka. Gorica i Varaždin su odigrali 0:0. Gorica je žestoko otvorila utakmicu i već u osmoj minuti je mogla povesti. No, Moro je prvo pogodio gredu, a lopta se potom odbila točno na vratarsku liniju. Premda je Gorica češće napadala nisu ni gosti ostali dužni pa je tako Obregon uzvratio pogodivši okvir vrata. Pogodaka u prvom poluvremenu nije bilo premda su i jedni i drugi mogli žaliti za nekoliko situacija. U nastavku se igra promijenila te je Gorica preuzela potpunu kontrolu i napadala, ali ni tada nije uspjela slomiti organiziranog gosta. Najbliže golovima su bili Mitrović i Steenvoorden. Gorica je tako ostala i peti put u nizu bez pobjede u prvenstvu (tri remija i dva poraza), dok je Varaždin remizirao drugi put za redom te se za još jedan bod odmaknuo od samog dna ljestvice. HT Prva liga, 28. kolo: Gorica - Varaždin 0:0