HAJDUK vs ŠIBENIK 2:1 (30.kolo, HT Prva liga 21/22)

Izuzetno teško, mnogo teže od očekivanog, Hajduk je osvojio tri domaća boda protiv Šibenika. U ogledu 30. kola HT Prve lige Hajduk je pobijedio 2:1, a gol odluke postignut je tek u 87. minuti. Strijelac je bio Elez. Od samog početka susreta Šibenčani su pokazali hrabri gard te se nisu ustručavali napadati Hajduk na njegovom terenu. No, Hajduk je poveo u 32. minuti golom Krovinovića, a do kraja prvog dijela Splićani su propustili povećati prednost i time otupiti šanse gostiju. Sve se na Poljudu zakompliciralo u 54. minuti kada je Ćurić iskoristio pogreške suparnika te je pogodio za 1:1. Taj gol je još više oslobodio Šibenik koji je mogao dodatno šokirati Hajduk. Ipak, s vremenom je krenula potpuna ofenziva Splićana koja je naplaćena u 87. minuti. Nakon kornera kojeg je izveo Krovinović, glavom je za tri boda pogodio Elez. Hajduk je opet treći na ljestvici, a Šibenik je nastavio s negativnim rezultatima u nastavku sezone te je upisao već peti poraz u nizu, iako je na Poljudu ostavio dobar dojam. HT Prva liga, 30. kolo: Hajduk - Šibenik 2:1 (Krovinović 32., Elez 87./Ćurić 54.)