Content removal request!

SLAVEN vs OSIJEK 2:2 (28.kolo, HT Prva liga 20/21)

Osijek je u 28. kolu HT Prve lige napravio korak unatrag kada je u pitanju njegova borba s Dinamom za vrh ljestvice. Odigrao je u Koprivnici kod Slaven Belupa 2:2. Bila je ovo utakmica s dosta prilika na obje strane tako da oba sastava mogu žaliti za preostala dva boda. Rezultatski gledano Slaven Belupo je dva puta bio u prednosti. Bogojević je u 36. minuti zabio za 1:0, dok je u 52. Knöll, na asistenciju Krstanovića, zabio za 2:1. No, Osijek se u oba slučaja vraćao. Prvo je Žaper izjednačio na 1:1 u nadoknadi prvog dijela, dok je prekrasan gol u 71. minuti zabio Kleinheisler, nakon solo akcije. Nakon 2:2, obje momčadi su do kraja mogle zabiti i treći pogodak, ali ostao je po jedan bod na kontu s obje strane. Bio je ovo već četvrti remi Slaven Belupa u nizu, a neodlučene rezultate je taj klub odigrao u šest od posljednjih sedam prvenstvenih utakmica. HT Prva liga, 28. kolo: Slaven Belupo - Osijek 2:2 (Bogojević 36., Knöll 52./Žaper 45.+2, Kleinheisler 71.)