OSIJEK vs HAJDUK 2:0 (20.kolo, HT Prva liga 20/21)

U derbi utakmici 20. kola HT Prve lige Osijek je na svom stadionu pobijedio Hajduk 2:0. U nastavku sezone Osijek je dobio sve četiri utakmice te još uvijek nije primio gol (razlika pogodaka 9:0). Osijek je bolje otvorio ogled te je u uvodnim minutama dobru šansu imao Mierez. Nastavila se inicijativa Osječana, ali je i Hajduk izgledao sve bolje, nakon što je uvodni dio izdržao bez primljenog pogotka. Najbolju priliku u prvom dijelu imali su gosti, ali Atanasov nije bio posve precizan. Na startu drugog dijela utakmica je prelomljena. U 51. minuti je Mujakić dobio drugi, isključujući žuti karton, dok je samo osam minuta kasnije Kleinheisler lijepo pogodio s vrha šesnaesterca za vodstvo Osijeka. Domaćin je rutinski čuvao prednost uz igrača više na terenu, a dvoboj je i definitivno zaključen u 89. minuti kada je Mierez pogodio za 2:0. HT Prva liga, 20. kolo: Osijek - Hajduk 2:0 (Kleinheisler 59., Mierez 89.)