Content removal request!

ŠIBENIK vs SLAVEN BELUPO 0:3 (13.kolo, HT Prva liga 20/21)

U prvom susretu 13. kola HT Prve lige Slaven Belupo je vrlo uvjerljivo pobijedio Šibenik na njegovom Šubićevcu s 3:0. Stvari su za domaćina nizbrdo krenule već u 16. sekundi! Naime, toliko je trebalo gostima iz Koprivnice za prvi pogodak. Lulić se stuštio po desnoj strani i sjajno naciljao iskosa za 1:0. Baš kada se Šibenik počeo oporavljati od tog šoka uslijedio je novi pogodak Slaven Belupa, u 33. minuti precizan je bio Etoundi. Potom je Slaven Belupo mirno i iskusno čuvao prednost, a sve je zaključeno u 81. minuti kada je Knöll postavio konačnih 3:0. Slaven Belupo je prekinuo niz od tri utakmice bez pobjede (dva poraza i remi), dok je Šibenik izgubio drugi domaći ogled za redom. Ovom pobjedom je Slaven Belupo (14 bodova) preskočio na ljestvici upravo Šibenik (13 bodova). HT Prva liga, 13. kolo: Šibenik - Slaven Belupo 0:3 (Lulić 1., Etoundi 33., Knöll 81.)