LOKOMOTIVA vs GORICA 1:2 (4.kolo, HT Prva liga 20/21)

Nogometaši Gorice ne posustaju te su u četvrtom kolu HT Prve lige ostvarili i četvrtu pobjedu. S 2:1 su Velikogoričani bili bolji od Lokomotive u gostima. Gorica je tako jedina koja uspijeva pratiti savršeni ritam prvaka Dinama. Obje momčadi na vrhu imaju maksimalnih 12 bodova. Dvoboj Lokomotive i Gorice je bio otvoren boj u kojem su oba suparnika težila napadu i stvorila su pritom dosta prilika. No, Gorica je iz svega toga izašla kao pobjednik. U 32. minuti je Kristijan Lovrić pogodio iz slobodnog udarca kada je djelomično šut, a djelomično ubačaj zbunio domaćeg vratara Alexa Dos Santosa. U završnici su postignuta još dva gola. U 85. minuti su gosti poveli 2:0, a opet je po domaćina koban bio Lovrić i njegov slobodan udarac s 20 metara, dok je Lokomotiva uspjela tek u 88. minuti smanjiti na 1:2 golom Karačića. HT Prva liga, 4. kolo: Lokomotiva - Gorica 1:2 (Karačić 89. / Lovrić 32., 85.)