Budowlani Toruń vs MKS SAN-Pajda Jarosław (02.11.2019) I liga

Wybrałem się do Torunia aby zobaczyć na żywo rewelacyjnie spisujący się zespół z Jarosławia i przy okazji zobaczyć jak sobie radzą w toruńskim zespole znajome mi siatkarki Paulina i Daria. Faworytkami spotkania była SAN-Pajda i ostatecznie ten zespół zwyciężył ale Budowlane rozegrały świetne zawody i bardzo utrudniały wykonanie zadania rywalkom. Zacięte były szczególnie sety 1. i 3. Oba na przewagi wygrały torunianki. W 1. MKS prowadził 21:15 by po chwili przegrywać 21:22! W końcówce seta 4. i w pierwszej połowie 5. błysnęła Aleksandra Dudek, która będąc na zagrywce zatrzymała toruński zespół. Wynik: 2:3(28:26, 19:25, 27:25, 19:25, 8:15). Tym zwycięstwem Jarosławianki umocniły swoją pozycję w czubie tabeli a Budowlani Toruń jeśli utrzymają tak dobrą dyspozycję to wygrana w kolejnych meczach jest kwestią czasu.