LOKOMOTIVA vs VARAŽDIN 2:2 (12.kolo, HT Prva liga 20/21)

HT Prva liga: Papadopoulos pogodio za bod Lokomotive U prvom susretu 12. kola HT Prve lige, u derbiju začelja, nije bilo pobjednika. Lokomotiva i Varaždin su u Kranjčevićevoj ulici odigrali 2:2. Varaždin je vodio dva puta, ali je bez tri boda ostao u 89. minuti kada je pojačanje Lokomotive, Grk Papadopoulos, u premijernom nastupu postigao i prvi gol u dresu zagrebačkog sastava. Već u sedmoj minuti Varaždin je poveo lijepim golom Delića, ali je na još ljepši način uzvratio Chajija koji je u 10. minuti pogodio za 1:1. Do novog vodstva gosti su došli u 61. minuti i to zaslugama domaćeg vratara Hendije koji je nespretno reagirao i postigao autogol. Vodio je Varaždin sve do same završnice, ali je tada bljesnuo grčki nogometaš koji je glavom zakucao loptu za konačni remi. Ako ništa drugo, Varaždin je ovim neodlučenim rezultatom prekinuo niz od čak šest ligaških poraza. HT Prva liga, 12. kolo: Lokomotiva - Varaždin 2:2 (Chajia 10., Papadopoulos 89. / Delić 7., Hendija 61.-ag)