VARAŽDIN vs OSIJEK 2:3 (23.kolo, HT Prva liga 20/21)

Maksimalno napeta i zanimljiva bila je prva utakmica 23. kola HT Prve lige između Varaždina i Osijeka u kojoj su gosti slavili s 3:2. Varaždin je vodio 2:0 sve do početka drugog poluvremena, no Osijek je uz odlične izvedbe, prije svega, Miereza i Santinija uspio okrenuti i osvojiti sva tri boda. Na početku utakmice je dominirao domaći igrač Demir Peco koji je u 15. zabio za 1:0, samo šest minuta kasnije je sve pripremio Herreri koji daje gol za 2:0, a vrlo brzo nakon toga je mogao zabiti i za 3:0 domaćeg sastava. No, u nastavku, ulaskom velikog pojačanja Osijeka Ivana Santinija, krenuo je potpuni preokret. On i Mierez su napravili gotovo kompletan posao. U 51. minuti je Santini iznudio jedanaesterac, a Mierez smanjio na 1:2. U 69. minuti je Santini izjednačio na 2:2, a u 79. je Mierez majstorski glavom pogodio za konačno slavlje Osijeka. Mierez je sa 16 golova trenutačno prvi strijelac HT Prve lige (drugi Lovrić ima 14 golova). HT Prva liga, 23. kolo: Varaždin - Osijek 2:3 (Peco 15., Herrera 21./Mierez 51.-11m, 79., Santini 69.)