SLAVEN BELUPO vs DINAMO 1:5 (14.kolo, HT Prva liga 20/21)

HT Prva liga: Pet golova Dinama u Koprivnici Dinamo se nakon velikih uspjeha u Europi prebacio na domaće prvenstvo i to vrlo uspješno. U ogledu 14. kola HT Prve lige pobijedio je u gostima Slaven Belupo sa čak 5:1. Ovaj je dvoboj zapravo riješen vrlo brzo, jer je Mario Gavranović, prvi strijelac lige, postigao dva pogotka u manje od uvodnih dvadeset minuta. Nakon toga je Dinamo donekle smirio igru i ritam, a u drugom poluvremenu su obje momčadi napadale i stvarale šanse pa je tako još jedan gol za goste postigao Petković, a za Slaven Belupo Knöll. U samoj završnici, u sudačkoj nadoknadi, ponovno je „eksplodirao" Dinamo i s nova dva gola (Hajrović i Ivanušec) zapečatio novu dobru predstavu i uvjerljivu pobjedu. Dinamo je vodećem Osijeku došao na bod minusa, ali uz to Dinamo ima dvije odigrane utakmice manje. HT Prva liga, 14. kolo: Slaven Belupo - Dinamo 1:5 (Knöll 85. / Gavranović 5., 18., Petković 78., Hajrović 90.+4, Ivanušec 90.+6)