DINAMO vs ŠIBENIK 1:2 (18.kolo, HT Prva liga 20/21)

U susretu 18. kola HT Prve lige Šibenik je priredio ogromno iznenađenje. Pobijedio je Dinamo 2:1, što je prva povijesna pobjeda nogometaša Šibenika na maksimirskom stadionu. Da će Dinamo imati problema sa Šibenikom pokazala je već 13. minuta. Odlični Sahiti, koji je samo nekoliko dana ranije zabio dva gola Lokomotivi, lijepo je naciljao s vrha šesnaesterca za 1:0. Dinamo se uspio vratiti golom Atiemwena u 22. minuti, a nakon toga je trajala uglavnom izjednačena utakmica. Dinamo je više imao loptu u nogama, pokušavao je povesti, no Šibenik je izdržao do poluvremena. Novi val napada Dinama uslijedio je početkom drugog dijela, ali odlični Sahiti i Jurić šokirali su prvaka i u 67. minuti. Ovaj put je Sahiti asistirao, a Jurić zabio za 2:1. Kako se približavao kraj utakmice tako je Dinamov pritisak jačao. Bilo je prilika i za izjednačenje i za potpuni preokret, ali Šibenik je sve izdržao. Nakon Hajduka i Rijeke igrači Šibenika su tako srušili još jednog hrvatskog velikana. HT Prva liga, 18. kolo: Dinamo - Šibenik 1:2 (Atiemwen 22. / Sahiti 13., Jurić 67.)