Content removal request!

LOKOMOTIVA vs SLAVEN BELUPO 2:1 (15.kolo, HT Prva liga 20/21)

HT Prva liga: Druga ligaška pobjeda Lokomotive u sezoni Nogometaši Lokomotive napokon su dočekali pobjedu u HT Prvoj ligi. Tek drugu ove sezone. Na domaćem terenu, u ogledu 15. kola, Lokomotiva je bila bolja od Slaven Belupa s 2:1. U prvom poluvremenu nije bilo previše pravih šansi, već su obje momčadi pomalo sramežljivo prijetile. Ipak, u takvoj je igri Slaven Belupo poveo. U 39. minuti, nakon asistencije Parackog, za 1:0 je pogodio Prce. U nastavku je Lokomotiva imala snage za preokret. Prvo je Tuci u 51. minuti izjednačio, a veliko slavlje se dogodilo u 72. minuti kada je Aliyu pogodio za pobjedu Lokomotive koja je time barem malo odmaknula od dna ljestvice. Ovim rezultatom je stala serija pozitivnih rezultata u gostima Slaven Belupa koji je dobio tri posljednje utakmice u nizu na strani. HT Prva liga, 15. kolo: Lokomotiva - Slaven Belupo 2:1 (Tuci 51., Aliyu 72. / Prce 39.)