RIJEKA vs HAJDUK 0:1 (23.kolo, HT Prva liga 20/21) by @Hrvatska Nogometna Televizija - Post Details

RIJEKA vs HAJDUK 0:1 (23.kolo, HT Prva liga 20/21)

U novom Jadranskom derbiju, susretu 23. kola HT Prve lige, Hajduk je s 1:0 pobijedio Rijeku na Rujevici. Posljednja ligaška utakmica Hajduka bila je ona prije dva i pol tjedna baš na Rujevici, a i tada su Splićani slavili s minimalnih 1:0 (zaostali susret). No, ovaj put je Hajduk ostavio mnogo bolji dojam, a u premijeri je Marko Livaja pokazao kako će biti veliko pojačanje Hajduka. Mnogo toga je pokazao i Kačaniklić, također novi igrač na Poljudu, koji je ušao u igru u drugom poluvremenu. Igralo se otvoreno s obje strane, no Hajduk je kao rijetko kada ove sezone djelovao vrlo organizirano i konkretno. Livaja je bio sjajan u igri prema naprijed, dok je dva gola Umuta Nayira poništio VAR. No, u 73. minuti je Turčin zabio i treći put, na odličnu asistenciju Livaje, što je bio gol odluke. Rijeka je potom nasrnula na suparnika i u 96. minuti dobila idealnu priliku za izjednačenje. Andrijašević je izveo jedanaesterac, ali je Kalinić obranio i sačuvao Hajduku tri boda. Hajduk je Rijeci došao na samo tri boda zaostatka, a ima i odigranu utakmicu manje. HT Prva liga, 23. kolo: Rijeka - Hajduk 0:1 (Umut Nayir 73.)

Similar Posts!

CIBONA vs DUBRAVA 79:94 (33. kolo, FAVBET Premijer liga 23/24)

Sažetak utakmice 33. kola FAVBET Premijer lige između Cibone i Dubrave (79:94).

ZADAR vs SPLIT 93:74 (32. kolo, FAVBET Premijer liga 23/24)

Sažetak utakmice 32. kola FAVBET Premijer lige između Zadra i Splita (93:74).

RIJEKA vs GORICA 3:0 (31. kolo, SuperSport HNL 23/24)

Sažetak utakmice 31. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Rijeke i Gorice (3:0).

NEXE vs POREČ 28:28 (8. kolo, Liga za prvaka, Paket24 Premijer liga 23/24)

Sažetak utakmice osmog kola Lige za prvaka Paket24 Premijer lige između Nexea i Poreča (28:28).

SLAVEN BELUPO vs HAJDUK 0:1 (31. kolo, SuperSport HNL 23/24)

Sažetak utakmice 31. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Slaven Belupa i Hajduka (0:1).

DUBROVNIK vs ALKAR 76:72 (31. kolo, FAVBET Premijer liga 23/24)

Sažetak utakmice 31. kola FAVBET Premijer lige između Dubrovnika i Alkara (76:72).

DINAMO vs VARAŽDIN 2:1 (5. kolo, SuperSport HNL 23/24)

Sažetak utakmice petog kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Dinama i Varaždina (2:1).

HAJDUK vs OSIJEK 1:2 (30. kolo, SuperSport HNL 23/24)

Sažetak utakmice 30. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Hajduka i Osijeka (1:2).