SLAVEN vs OSIJEK 2:2 (28.kolo, HT Prva liga 20/21) by @MAXSport - Post Details

SLAVEN vs OSIJEK 2:2 (28.kolo, HT Prva liga 20/21)

Osijek je u 28. kolu HT Prve lige napravio korak unatrag kada je u pitanju njegova borba s Dinamom za vrh ljestvice. Odigrao je u Koprivnici kod Slaven Belupa 2:2. Bila je ovo utakmica s dosta prilika na obje strane tako da oba sastava mogu žaliti za preostala dva boda. Rezultatski gledano Slaven Belupo je dva puta bio u prednosti. Bogojević je u 36. minuti zabio za 1:0, dok je u 52. Knöll, na asistenciju Krstanovića, zabio za 2:1. No, Osijek se u oba slučaja vraćao. Prvo je Žaper izjednačio na 1:1 u nadoknadi prvog dijela, dok je prekrasan gol u 71. minuti zabio Kleinheisler, nakon solo akcije. Nakon 2:2, obje momčadi su do kraja mogle zabiti i treći pogodak, ali ostao je po jedan bod na kontu s obje strane. Bio je ovo već četvrti remi Slaven Belupa u nizu, a neodlučene rezultate je taj klub odigrao u šest od posljednjih sedam prvenstvenih utakmica. HT Prva liga, 28. kolo: Slaven Belupo - Osijek 2:2 (Bogojević 36., Knöll 52./Žaper 45.+2, Kleinheisler 71.)

Similar Posts!

LOKOMOTIVA vs RIJEKA 3:1 (32. kolo, SuperSport HNL 23/24)

Sažetak utakmice 32. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Lokomotive i Rijeke (3:1).

VARAŽDIN 1930 vs SESVETE 30:29 (9. kolo, Liga za prvaka, Paket24 Premijer liga 23/24)

Sažetak utakmice 9. kola Lige za prvaka Paket24 Premijer lige između Varaždina 1930 i Sesveta (30:29).

HAJDUK vs RUDEŠ 5:1 (32. kolo, SuperSport HNL 23/24)

Sažetak utakmice 32. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Hajduka i Rudeša (5:1).

CIBONA vs DUBRAVA 79:94 (33. kolo, FAVBET Premijer liga 23/24)

Sažetak utakmice 33. kola FAVBET Premijer lige između Cibone i Dubrave (79:94).

ZADAR vs SPLIT 93:74 (32. kolo, FAVBET Premijer liga 23/24)

Sažetak utakmice 32. kola FAVBET Premijer lige između Zadra i Splita (93:74).

RIJEKA vs GORICA 3:0 (31. kolo, SuperSport HNL 23/24)

Sažetak utakmice 31. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Rijeke i Gorice (3:0).

NEXE vs POREČ 28:28 (8. kolo, Liga za prvaka, Paket24 Premijer liga 23/24)

Sažetak utakmice osmog kola Lige za prvaka Paket24 Premijer lige između Nexea i Poreča (28:28).

SLAVEN BELUPO vs HAJDUK 0:1 (31. kolo, SuperSport HNL 23/24)

Sažetak utakmice 31. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige između Slaven Belupa i Hajduka (0:1).