A brief glimpse into the past

Watch at 12:15 a.m. -- Men's Basketball Semifinal 1: USA vs Australia#patlama Dolar #TermikSantrali Dilara Tanganga
Recep Tayyip Erdoğan #akyaka #karabükyanıyor 
T A M A M #istifaeterdoğan #DevletimeGüveniyorum
#MuğlaYANIYOR Belediyeler

#yurticikargo yangin yerlerine ücret almadan ulastiriyor

#patlama Dolar #TermikSantrali Dilara Tanganga Recep Tayyip Erdoğan #akyaka #karabükyanıyor T A M A M #istifaeterdoğan #DevletimeGüveniyorum #MuğlaYANIYOR Belediyeler #yurticikargo yangin yerlerine ücret almadan ulastiriyorDevlete güveniyoruzda Akp ve içindeki mütehait kılıklı devşirme değişik tiplere güvenmiyoruz T A M A M Canım #DevletimeGüveniyorumNefret Kolaydır. Sevgi CESARET İster! Dünya karşımızda olsada biz sevmeye D E V A M Edecez  #DevletimeGüveniyorum #RecepTayyipErdogan #DEVAM #devamke

Nefret Kolaydır. Sevgi CESARET İster! Dünya karşımızda olsada biz sevmeye D E V A M Edecez #DevletimeGüveniyorum #RecepTayyipErdogan #DEVAM #devamkeÜlkede ne kadar orco varsa uçaklar nerede diyor.
söyliyim; 
uçaklar, ananınız çayır çayır yanan damına su taşıyor.
bu cevapla ben soğumasamda, yeterki  sizin analarınız  damı soğusun oçocukları.

 Recep Tayyip Erdoğan D E V A M
#DevletimeGüveniyorum

Ülkede ne kadar orco varsa uçaklar nerede diyor. söyliyim; uçaklar, ananınız çayır çayır yanan damına su taşıyor. bu cevapla ben soğumasamda, yeterki sizin analarınız damı soğusun oçocukları. Recep Tayyip Erdoğan D E V A M #DevletimeGüveniyorumCumhurbaşkanı @RTErdogan:

“Dünyanın birçok yerinde olduğu gibi ülkemizde de orman yangınlarında büyük artış yaşandı, burada siyasete yer olmamalı.”

D E V A M #DevletimeGüveniyorum

Cumhurbaşkanı @RTErdogan: “Dünyanın birçok yerinde olduğu gibi ülkemizde de orman yangınlarında büyük artış yaşandı, burada siyasete yer olmamalı.” D E V A M #DevletimeGüveniyorumDEVLET ile HÜKÜMET aynı "DEĞİLDİR" Bak tekrar tekrar ediyorum DEVLET ile HÜKÜMET aynı "DEĞİLDİR" BUNU HALA ANLAMAYAN VAR.. DEVLET ile HÜKÜMET aynı "DEĞİLDİR" DEVLET hep olacak ama bi hükümet gider başkası gelir. Şuan ki HÜKÜMETE G Ü V E N N M İ Y O R UM #DevletimeGüveniyorumCanı Canan bilmişiz, UĞRUNA CAN VERMİŞİZ, Her karış toprağı, Kendimizden bilmişiz. #Devam Türkiye’m 🤲🇹🇷🤲 #DevletimeGüveniyorum