Lechia Zielona Góra's user profile page. Match highlights, posts and more on site!

“”

Report User

Latest Posts

[LECHIA TV] Rekord pobity na dołku

Dzisiaj mamy powody do radości. Chociaż Rekord Bielsko-Biała lekko przeważał w pierwszej części spotkania, to dopiero druga połowa zadecydowała o zwycięzcy. Wtedy lukę w obronie przeciwnika wykorzystał Przemysław Mycan, celnie strzelając jedynego w tym meczu gola. Zapraszamy na skrót meczu w Lechia TV!

[LECHIA TV] Niepomyślny wyjazd do Bytomia

Gospodarze z Bytomia już od samego początku dali znać, że nie zamierzają przegrać tego spotkania. Pierwszy gol na konto Polonii wpadł już w trzynastej minucie, lecz na tym się nie skończyło. Kilkanaście minut później wykorzystany został rzut karny, ustanawiając wynik 2:0. W drugiej połowie udało nam się przejąć inicjatywę i wyprowadzić kilka groźnych akcji, lecz niestety żadna z nich nie zakończyła się bramką. Zapraszamy na skrót meczu w Lechia TV.

Upragnione zwycięstwo z Polonią-Stalą Świdnica!

W naszym drugim domowym spotkaniu w tym sezonie udało nam się wreszcie zanotować zwycięstwo przed własną publicznością. Po ciekawym i dobrze zagranym meczu pokonaliśmy Polonię-Stal Świdnica 4:2 (3:1). Świetnie spisali się m.in. Szymon Kobusiński, który ustrzelił hattricka oraz Artur Małecki, który z trudnej sytuacji dołożył czwartą bramkę. Za tydzień czeka nas ciężki wyjazd do Chorzowa. Nie składamy jednak broni i zamierzamy powalczyć o przywiezienie zdobyczy punktowej z tego trudnego terenu.

Highlights

#LZGtv odc. 2 (HOROZANIECCY.PL)

W nowym odcinku dwóch wyjątkowych gości. Jeden przybywa do nas z dalekiej Tanzanii, drugi choć jest Polakiem to pochodzi z ...

[LZGtv] #24.05.2023 LECHIA - POLONIA NYSA 1:1

Dreszczowiec do ostatniej minuty, ciężka walka i gol na wyrównanie Kuby Kołodennego w doliczonym czasie. Zapraszamy na ...

[Lechia TV] Wyrównana walka z Gwarkiem o punkty

W sobotę nasza drużyna stoczyła niełatwy bój z Gwarkiem Tarnowskie Góry. W pierwszym kwadransie spotkania straciliśmy bramkę po celnym strzale gości.