ЛЕВСКИ ТВ / LEVSKI TV's user profile page. Match highlights, posts and more on site!

“”

Report User

Latest Posts

Гледахте на живо: "Левски" - "Дукажини" (Косово) 1:2 - контролна среща в Турция

Във вторник, 23 януари „Левски“ излиза в третата си контрола от зимния лагер в Белек. Съперник на „сините“ е косовският „КФ Дукажини“. Срещата стартира в 16:00 часа и ще се играе на стадион „KAYA PALAZZO“.

Гледахте на живо: "Левски" - "Вашаш" (Унгария) 2:3 - контролна среща в Турция

Левскари, в сряда, 17 януари, „ПФК Левски“ ще стартира с контролните срещи по време на лагера в Турция. Първата проверка е от 15:00 часа, а съперник е унгарският „Вашаш“. Двубоят ще бъде предаван напълно безплатно на официалния сайт на клуба, в Youtube канала ни, както и в ефира на TV1

"Левски" алеее, радостта на левскарите след 1:1 с "Айнтрахт" (Франкфурт)

„Левски“ завърши наравно в първия плейофен мач в Лига на конференциите с „Айнтрахт. „Сините“ изиграха изключително силен двубой при крайното 1:1. За „Айнтрахт“ откри голямата звезда Коло Муани, а Асими Фадига изравни дълбоко в добавеното време с изумителен гол от дистанция. "Левски" - "Айнтрахт" - 1:1 0:1 Рандал Коло Муани 6', 1:1 Хасими Фадига 90'+5' "Левски" 1. Пламен Андреев - 2. Жереми Петрис (Илиян Стефанов 80'), 50. Кристиан Димитров, 33. Хосе Кордоба – 7.Роналдо , 8. Андриан Краев (К), 10. Асен Митков (Дарлан 68'), 6. Цунами - 11. Джавад Ел Джемили (Асими Фадига 87'), 9. Рикардиньо (Патрик-Габриел Галчев 69'), 17. Уелтън "Айнтрахт" 1. Кевин Трап (К) - 35. Тута, 4. Робин Кох, 3. Улиян Пачо - 26. Жуниор Дина Ебимбе, 15. Ельес Шкири, 23. Йенс Петер Хауге (Ангстар Кнауф 68'), 24. Аурелио Бута - 27. Марио Гьотце (Йеспер Линдстрьом 77'), 9. Рандал Коло Муани (Джесик Нганкам 68'), 7. Омар Мармуш (Кристиян Якич 77') Съдия: Адам Ладебак (Швеция)

С "Левски" до края! Теб обичам и желая, "синята" еуфория след победата!

„Левски“ записа велика европейска вечер и отстрани израелския „Апоел“ (Беер Шева). „Сините“ изковаха победата в 6-ата минута от добавеното време с гол на Роналдо, а преди това резултата бе открит от друг бразилец – Уелтън. Така другата седмица тимът го чака нова битка – с немския „Айнтрахт“ (Франкфурт). Дълбоко в добавеното време на срещата „сините“ изковаха победата. При една атака на „сините“ Ел Джемили пробва да стреля, ударът се отби, но топката попадна в Роналдо, който хладнокръвно отбеляза за 2:1 и прати „Левски“ в плейофния кръг на Лигата на конференциите. Там „сините“ ще срещнат „Айнтрахт“, като първият мач в София е идния четвъртък. Левски: 1. Пламен Андреев - 22. Патрик-Габриел Галчев, 50. Кристиан Димитров, 33. Хосе Кордоба, 6. Цунами - 8. Андриан Краев (К), 27. Асен Митков (60' - 5. Келиан ван дер Каап), 37. Дарлан - 17. Уелтoн (83' - 11. Джавад Ел Джемили), 9. Рикардиньо (83' - 14. Илиян Стефанов), 7. Роналдо

Гледахте на живо: "Левски" - "Пирин" (Благоевград) 2:1, учебна игра

„Левски“ ще изиграе учебна игра с „Пирин“ (Благоевград) на 25 юни, неделя от 18:00 часа на стадион „Георги Аспарухов“. Входът за двубоя е свободен! За срещата ще бъде отворен сектор В, като влизането на стадион „Георги Аспарухов“ ще става през вход №8. Той ще бъдат отворен в 17:00 часа. Учебната игра между „Левски“ и „Пирин“ ще бъде предавана на живо от „Левски ТВ“ в официалния сайт на клуба www.levski.bg и официалната страница клуба във Facebook.

Видео от съблекалнята: "Синята" еуфория след финала! Eксклузивни кадри на ЛЕВСКИ ТВ

„Левски“ е новият носител на Купата на България! На финала на Националния стадион „Васил Левски“ „сините” победиха „ЦСКА-София“ с 1:0. Решителният гол в мача бе дело на Илиян Стефанов, който се разписа в 57-ата минута на срещата. Трофеят e 27-ми в клубната витрина. „Левски“: 1. Пламен Андреев – 5. Келиан ван дер Каап, 23. Ноа Сонко Сундберг, 33. Хосе Кордоба – 91. Драган Михайлович, 7. Георги Миланов, 30. Филип Кръстев, 6. Цунами – 14. Илиян Стефанов (82′ – 8. Андриан Краев) – 19. Билал Бари, 17. Велтон (93′ – 88. Марин Петков) Резерви: 13. Николай Михайлов (в), 99. Йоан Загоров (в), 4. Иван Горанов, 10. Радослав Цонев, 22. Патрик-Габриел Галчев.

4-те гола на ЛЕВСКИ срещу Верея

Левски победи Верея като гост с 4:3 в мач от последния 26-и кръг на редовния сезон в Първа лига. Давиде Мариани беше точен от дузпа в 27-ата минута. Нуно Рейш си отбеляза автогол в 29-ата минута. Сержиу Буш върна преднината на "сините" в 33-ата минута. Станислав Костов се разписа в 38-ата минута, а Орелиен Лола намали преднината на гостите в 55-ата минута. Валери Божинов се завърна с гол от дузпа в 70-ата минута за 4:2, а в края Станчев оформи крайния резултат. Верея - ЛЕВСКИ 3:4 0:1 Мариани (27-д) 1:1 Рейш (29-а) 1:2 Буш (33) 1:3 Костов (38) 2:3 Лола (56) 2:4 Божинов (70-д) 3:4 Станчев (90+2) ЛЕВСКИ (4-1-4-1): Николай Михайлов; Милош Цветкович, Живко Миланов, Нуно Рейш, Иван Горанов; Мартин Райнов, Давиде Мариани; Жерсон Кабрал, Сержиу Буш, Паулиньо; Станислав Костов Старши треньор: Г. Дерменджиев

Левскарите зарадваха своите привърженици след края на мача с Верея

Highlights

"Синя" еуфория след победата срещу "Шкупи" с 1:0

Левски“ победи „ФК Шкупи“ в срещата-реванш Лигата на конференциите с 1:0. Голмайстор за „сините“ стана Марин ...