“”

Report User

Highlights

ФІНАЛ Кубку України 2023/2024: Ворскла - Шахтар на ICTV2

Найкращі моменти ФІНАЛУ Кубку України 2023/2024: Ворскла - Шахтар на ICTV2 https://youtu.be/qmkIDgtKYzE Фінал вдячності і збір для захисників: На дрони для К2 https://send.monobank.ua/jar/9chnxT2sxJ Гра відбудеться 15 травня у Рівному, дивіться екслюзивно в телеефірі ICTV2! Фінал першого після повномасштабного вторгнення Кубку України назвали Матчем вдячності, у протистоянні зійдуться полтавська «Ворскла» і донецький «Шахтар». 00:00 Початок стріму 00:48 Включення зі стадіону. Журналісти і легендарний Денис Босянок - військовослужбовець і коментатор. 11:57 Полковник ДПСУ Сергій Шевчук, брат Вячеслава Шевчука, про оборону Маріуполя, полон і повернення до життя. 19:15 Команди прибувають на стадіон. Шлях клубів до фіналу. 25:50 Передматчева прес-конференція 1:12:55 Андрій Бєдняков про Ворсклу та Шахтар. 1:24:40 Початок гри, підготовка до першого тайму 2:24:29 Студія під час перерви 2:36:20 Другий тайм 3:24:42 Фінальний свисток: підсумки, статистика, нагородження. Коментаторами матчу стануть Роман Бебех та легендарний Денис Босянок, який 2022-го року долучився до лав ЗСУ. Перед матчем, у перерві та після гри коментатори обговорюватимуть подію наживо з зірковими гостями - В'ячеславом Шевчуком, ексгравецем донецького «Шахтаря» та збірної України, блогером Андрієм Бєдняковим, Ією Андрущак, головною тренеркою «Ворскли» U-19, ексгравчиня жіночої збірної України та іншими. Підписуйтеся: https://www.instagram.com/ictvua https://www.facebook.com/ICTVchannel2

Ворскла - Шахтар: дивіться матч ФІНАЛ Кубку України 15 травня 2024 | Футбол на ICTV2

Фінал першого після повномасштабного вторгнення Кубку України назвали Матчем вдячності, у протистоянні зійдуться полтавська «Ворскла» і донецький «Шахтар»: дивіться найкращі моменти матчу, який відбувся 15 травня 2024 року на стадіоні «Авангард» (м. Рівне). Повний стрім на 4 години тут: https://youtube.com/live/dY6fQtKq3YA?feature=share Підписуйтеся: https://www.instagram.com/ictvua https://www.facebook.com/ICTVchannel2