Report User

Highlights

SAŽETAK | III.kolo | Gorica 3-2 Šibenik

HNK Šibenik - NK Osijek 2 || Live Stream || 25.08.2018.

Na startu nove sezone, pred domaćim navijačima, protiv Osijeka 2 osvojili smo bod. Gubili smo 2:0 na poluvremenu, ali susret je na kraju završio rezultatom 2:2. Naši strijelci bili su Pandža i Celić. Gosti su do prednosti došli u 18. minuti kad je zabio Pilj. Špoljarić je u 34. minuti povisio osječko vodstvo. U nastavku, u razmaku od pet minuta dva naša gola. Oba puta asistent je bio Kukec. Prvi je put zabio Pandža nakon kornera, a drugi put poslije ubačaja Celić. S klupe su tijekom utakmice isključeni predstavnik kluba Ivan Bulat, kondicijski trener Frane Cinotti i trener vratara Ivica Matas. ŠIBENIK – OSIJEK 2 2:2 (0:2) Šibenik, stadion na Šubićevcu, gledatelja 500 Sudac: Ante Čuljak – Zagreb Strijelci: Pandža 54′, Celić 59′ – Pilj 18′, Špoljarić 34′ ŠIBENIK: Rogić, Pecolaj, Vukorepa, Pandža, Blaić, Roca, Bulat, Maleš (od 46. Antunović, od 90. Fuštin), Celić, Kukec, Prince (od 75. Okechukwu). Trener: Borimir Perković. OSIJEK 2: Kukić, Hudećek, Šutalo, Radeljić, Plum, Žaper, Špoljarić (od 86. Durdov), Alves, Daku (od 78. Marin), Pilj (od 64. Caimacov), Ćosić. Trener: Dino Skender.