FC Hradec Králové's user profile page. Match highlights, posts and more on site!

“”

Report User

Latest Posts

Ondřej Prášil: Zvládli jsme těžký zápas

Zvládli jsme těžký zápas, Žižkov nám chtěl sebrat body, ale naší kvalitní a týmovou hrou jsme jim to nedovolili. Na hřišti je vidět tým, každý hráč dře za svého spoluhráče, to je pro nás nejpozitivnější,“ hodnotí výhru 4:2 nad Viktorií Žižkov asistent Ondřej Prášil.

Ondřej Prášil: Chyběla nám agresivita

„V prvním poločase nám chyběla agresivita, důraz, kvalita v pokutovém území soupeře. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, podařilo se nám vyrovnat, ale Líšeň opět z ojedinělé šance udeřila. V závěru jsme již žádnou z příležitostí nevyužili,“ hodnotí duel s Líšní asistent trenéra Ondřej Prášil.

SESTŘIH PŘÍPRAVY: FC Hradec Králové – FC S&B Vlašim 1:0

Proti Vlašimi si Votroci hlavně v první půli vytvořili převahu, ale k vítězství jim nakonec stačil jediný gól. Ve druhé půli ho vstřelil Erik Prekop. Podívejte se na sestřih utkání.

SESTŘIH PŘÍPRAVY: FC Slovan Liberec – FC Hradec Králové 3:2

V přípravném duelu byli Votroci Slovanu Liberec přinejmenším vyrovnaným soupeřem. Po vydařeném prvním poločase dokonce vedli, ve druhé půli otočil výsledek dvěma góly Júsuf Hilál. Podívejte se na sestřih všech gólů a klíčových momentů.

Ondřej Prášil: V některých fázích jsme byli i lepší než Liberec

„Naše hra má v určitých fázích velkou kvalitu, Liberci jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem, chvílemi i lepší,“ pochvaloval si přes porážku výkon Votroků proti Slovanu Liberec asistent trenéra Ondřej Prášil.

SESTŘIH MOL CUPU: FK Náchod – FC Hradec Králové 0:6

V prvním kole MOL Cupu si Votroci poradili s FK Náchod. Na hřišti divizního soupeře stříleli ve druhé půli – třikrát se trefil Daniel Vašulín, dvakrát Pavel Dvořák, Denny Samko uzavřel skóre na 0:6.

Zdenko Frťala: Byli jsme přesvědčeni o tom, že Náchod uštveme

Jednoznačné pohárové vítězství svého týmu nad divizním Náchodem si Zdenko Frťala pochvaloval. „Bylo to typické pohárové utkání. Domácí taky hrozili, ale my jsme byli přesvědčeni o tom, že je kondičně uštveme,“ hodnotil výhru 6:0.

SESTŘIH PŘÍPRAVY: FK Přepeře – FC Hradec Králové 0:2

Ve druhém utkání letní přípravy porazili Votroci FK Přepeře 2:0 díky gólům Jiřího Kateřiňáka a Michala Leibla. Přesných zásahů mohli přidat ještě víc, ale dobrý výkon předvedl gólman soupeře.

Highlights

Jakub Rada hodnotí porážku s Baníkem 0:2

Kapitán Votroků se po zdravotních problémech vrátil na zelený pažit.

První utkání v nové aréně v Malšovicích a oslavy vítězství nad Dynamem

Votroci se poprvé představili ve zbrusu nové aréně pod Lízátky. České Budějovice zde v prvním duelu rozstříleli 5:1.

Jozef Weber hodnotí remízu na půdě plzeňské Viktorie

Hradec remizoval s Viktorií na její půdě 1:1. Výsledek 2. kola FORTUNA:LIGY komentuje trenér Jozef Weber.

Matěj Koubek hodnotí remízu s Viktorií Žižkov

Matěj Koubek stanovil konečný výsledek přípravného duelu se Žižkovem. V závěru utkání srovnal na 2:2.

Jozef Weber hodnotí výhru v přípravném utkání s Vyškovem

Votroci přehráli na Bavlně Vyškov 3:1. V přípravě zapsali druhé vítězství a pokračují v sérii bez porážky. Utkání krátce hodnotí ...