“”

Report User

Latest Posts

Budaörs - Nyíregyháza Spartacus FC 3:2 | Petró Balázs Gólja

2020.10.18. Merkantil Bank Liga NB II. 12. Forduló Budaörs-Nyíregyháza Spartacus FC 3-2 | Petró Balázs Gólja

Budaörs - Nyíregyháza Spartacus 3:2 Összefoglaló 2019.02.03.

A nem túl hosszú téli szünetet követően ma a Nyíregyháza ellen folytathattuk a Merkantil Bank Liga küzdelemsorozatát. A nagy esőzésnek köszönhetően mély talajú játéktér várta a két csapatot. Nem kezdtük jól a mérkőzést, mondhatni az "öltözőben" maradtak a srácok még. Rögtön az első percben Kártik érkezett rememkül a középre ívelt labdára, majd jobbal a jobb felsőbe passzolt. (0-1) A folytatásban két veszélytelen vendég helyzetet jegyezhettünk fel. Az első Budaörsi helyzetre a 16. percig kellett várni. Medgyes remekül passzolt középre, ahol Sajbán Miklós helyzekedett jól, lövése a kapu fölé szállt sajnos. Majd a folytatásban többet birtokoltuk a labdát, és alakítottunk ki gólszerzési lehetőségeket. A 32. percben közel állt a 'Szpari" hogy kettőre növelje előnyét. Rezes fejese a felső kapufáról hagyta el a játékteret. Szerencsére gyorsan jött az egyenlítés. A 35. percben Stieber hatalmas szabadrúgást vart a jobb felső sarokba. (1-1) A 44. percben már csapatunknál volt az előny. Rubus szabálytalankodott a tizenhatoson belül Sajbán Mátéval szemben. Rubust a játékvezető piros lappal az öltözőbe küldte utolsó emberként elkövetett szabálytalanság miatt. A labda mögé Stieber állt aki a jobb felsőbe jutatta a játékszert. (2-1) Jól kezdtük a második félidőt, gólt mégis a 10 emberrel játszó Nyíregyháza szerzett. Az 52. percben Ötvös érkezett remekül egy kipattanó labdára, majd az átvétel után a léc alá vágta a labdát. (2-2) Nagy erőket mozgósítottunk hogy újra csapatunknál legyen az előny. Végül a 79. percben sikerült a három pontot érő találatot megszereznünk. Sajbán Máté vette át remekül a labdát a tizenhatoson belül, lövését Jova védte hatalmas bravúrral. A kipattanóra Fodor érkezett remekül, aki kapásból a jobb felsőt vette célba, lövése Sajbán Miklós fején megcsúszva a kapuba kötött ki. (3-2) A hátralevő percekben nem forogtok veszélyben a kapuk, így egy jó iramú mérkőzésen sikerült a három pontot begyűjtenie csapatunknak.

Highlights

Budaörs - Szolnoki MÁV FC 2:3 Összefoglaló 2021.08.08.

NB II Merkantil Bank Liga 2. forduló | Budaörs - Szolnoki MÁV FC 2:3 Gólszerző: Balázs Zs. (4.), Vankó (19.), illetve Sipos (53.), Tóth L. (55.), Szekszárdi (60.)