“”

Report User

Latest Posts

VIDEO. Rezumtul meciului FC Pucioasa-Flacara Moreni

Ieri, FC Pucioasa si Flacăra Moreni s-au intalnit din nou dupa duelul din prima etapă, de aceasta data in Cupa României. Invingătoare a iesit FC Pucioasa, care s-a impus cu 2-1 (2-0). Infodâmbovița.ro vă prezintă rezumatul meciului disputat ieri la Pucioasa. Video: Alberto Balan. Comentariu: Costinel Neagu.

VIDEO. Chindia Targoviste a remizat cu Metaloglobus Bucuresti

Ieri,, la Aninoasa, Chindia Targoviste a disputan o noua partida de verificare. Formatia pregatita de Viorel Moldovan a intalnit colega de serie, Metaloglobus Bucuresti. Meciul a fost aprig disputant, chiar daca a fost un joc de pregatire, cele doua echipe jucand de multe ori peste limita regulamentuluiv

Rezumatul meciului Flacara Moreni-Chindia Targoviste

Meci spectaculos ieri la Moreni, unde s-au intalnit Flacara si Chindia Targoviste. Dupa un meci dramatic, Chindia s-a impus cu 2-1, golul victoriei fiind marcat in minutul 90+6 de Florea. Fotbaljudetean.info va prezinta rezumatul meciului disputat ieri la Moreni. Comentatori: Costin Mihai, Bebe Istrate si Costinel Neagu.

VIDEO. Chindia Targoviste a rapus pe Universitatea Cluj

Chindia Targoviste merge perfect in campionat. Echipa antrenata de Viorel Moldovan a invins ieri pe Universitatea Cluj, 2-1, una dintre pretendentele la promovarea in Liga 1. Chindia a inceput mai bine meciul si a deschis corul prin Cristi Cherchez, care a transformat fara emotii o lovitura de pedeapsa acordata corect de centralul Iulian Calin iin minutul 18. Finalul reprizei a apartinut targovistenilor, care si-au majorat avantajul in minutul 40 prin golul marcat de Liviu Mihai. Studentii clujeni au marcat si ei o data, in minutul 67 prin Florescu. Victorie foarte importanta pentru Chindia, care ramane neinvinsa in campionat dupa 2 etape. Etapa viitoare, Chindia va juca in deplasare, la Aerostar Bacau.

VIDEO. Rezumatul meciului Chindia Targoviste-Lucefarul Oradea

Chindia Targoviste a obtinut o victorie importanta in ultima etapa, 2-1 cu Luceafarul Oradea, succes care mentine echipa targovisteana pe ultima treapta a podiumului. Va prezentam rezumatul meciului cu Luceafarul Oradea, imagini puse la dispozitie de clubul Chindia Targoviste.

VIDEO. Rezumatul meciului Chindia Targoviste-CS Balotesti

Chindia Targoviste a obtinut o victorie la scor cu Balotesti, 4-1, dupa un joc foarte bun. Fotbaljudetean.info va prezinta rezumatul partidei de astazi dintre Chindia si CS Balotesti. Imagini puse la dispozitie de clubul Chindia Targoviste. Comentariu: Costinel Neagu.

VIDEO. Rezumatul meciului Academica Clinceni-Chindia Targoviste

Chindia Targoviste a invins clar la Clinceni, 2-0, goluri Crinel Stoica (37) si Mihai Neicuțescu (88). Targovistenii raman pe 3 in Liga a 2-a, cu 27 de puncte, la patru puncte de Dunarea Calarasi, invingatoare si ea, 1-0, in fata Lucefarului Oradea. Fotbaljudetean.info va prezinta un rezumat al partidei de la Clinceni. Imagini puse la dispoziție de AFC Chindia Târgoviște.