“”

Report User

Highlights

Volejbal Benátky - Zlín / 2:3

Volejbal extraliga muži - 13.11. 2018. VK Benátky nad Jizerou - Fatra Zlín. Před TV kamerami se představili soupeři ze dna taabulky nejvyšší ligy. A jak to dopadlo? Podívejte se na naši reportáž.

Pozvánka na volejbal bo Benátek na 13.11. 2018

Benátky nad Jizerou – 22.10. 2018. Honza Teubner společně s celým volejbalovým klubem vás zve na extraligový zápas. V úterý 13.11. 2018 od 18:10 hodin přijed soupeř ze Zlína.

Volejbal Benátky - Ostrava / 1:3

Volejbal extraliga muži. VK Benátky nad Jizerou - VK Ostrava / 1:3. Po prvním setu, domácím narostla křídla. 1:0 a vše se dařilo. Až přišel okamžik, kdy se štěstěna obrátila. Za stavu 20:12 ve druhém setu hosté neuvěřitelně obrátili průběh utkání. A přišla sprcha pro hráče i diváky.

Volejbal Benátky – Karlovarsko / 3:2, (video)

VK Benátky nad Jizerou – VK ČEZ Karlovarsko / 3:2 (25:23, 25:23, 23:25, 16:25, 15:9). V posledním kole základní části se střetla v benátecké sportovní hale dvě družstva z první poloviny tabulky, která již měla zaručenu účast v play off. To ale neubralo na dramatičnosti utkání. Benátkám totiž šlo o hodně. V případě prohry se mohly propadnout až na osmé místo a ve čtvrtfinále narazit na Jihostroj, nebo na sedmé a zde by potkaly velmi silnou Duklu. To Karlovarsko mělo jistotu postupu z krásného třetího, nebo čtvrtého místa. Podívejte se na video.

Volejbal Benátky – AERO Odolená Voda / 3:1, (video)

VK Benátky nad Jizerou – AERO Odolena Voda 3:1 (-14,23,22,18). Zápas slovy trenéra domácích. První set nás Odolka seřezala, protože hrála moc dobře. Trošku se nám podařilo střídáním je zpomalit.Začali jsme se s Odolkou tahat o každý míč a nakonec vítězství za tři body, za což já klukům moc děkuji.

MMČR side 2015 – Jinín, (video)

Jinín u Strakonic. Podívejte se na videoreportáž z předposledních závodů MMČR v sajdkárkrosu, které pokračovaly na oblíbené trati v Jiníně. Uvidíte i posádky z Přeboru sajdkár veterán s nově zařazenými amatérskými posádkami, které si mohli vyzkoušet atmosféru velkých závodů.

Hokej 1. liga / Benátky - Prostějov, ( video )

HC Benátky nad Jizerou - LHK Jestřábi Prostějov / 1:0 sn (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0 ). Dnes prvními zápasy odstartoval letošní ročník nově pojmenované WSM ligy. Benátky v úvodu přivítaly prostějovské Jestřáby a po bojovném výkonu obou aktérů a nepřekonatelných gólmanech v základní hrací době i v prodloužení musely o konečném výsledku rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých bylo více přáno domácím Benátčanům, kteří se tak mohou radovat ze dvou bodů díky neprůstřelnému Marku Schwarzovi a proměněnému nájezdu Jana Víška