“”

Report User

Latest Posts

SESTŘIH: Vsetín - Ústí nad Labem 2:1sn (1. předkolo play-off)

Branky a nahrávky: 50. Štach (A. Zeman), rozh. náj. Březina – 20. Severa (Trávníček).

SESTŘIH: Vsetín - Frýdek-Místek 5:2

Branky a nahrávky: 8. Vlach (Bartko, Gorčík), 37. Gorčík (Pechanec), 41. Březina (Gorčík, Ondračka), 44. J. Kloz (Bartko, Půček), 47. J. Kloz (Půček, Ondračka) – 26. Kurovský (J. Michálek, R. Veselý), 51. Stuchlík (Haman, Kaukič).

SESTŘIH: Vsetín - Poruba 3:2

Branky a nahrávky: 5. Šilhavý (Hořanský, Hryciow), 14. Šilhavý (Štach, Pechanec), 37. Pechanec (Kudělka, Bartko) – 4. Žovinec (Sikora, Teper), 29. Kanko (Brodek, Pastor).

Martin Janeček a Luboš Jenáček po utkání Vsetín - Poruba 3:2

Vítězstvím zakončili hokejisté VHK Vsetín přípravu na nový ročník Chance ligy. Úterní utkání s Porubou přineslo rychlý a pohledný hokej. Hosté se sice záhy ujali vedení, Valaši však ještě do přestávky dokázali skóre zásluhou dvou tref Vojtěcha Šilhavého otočit. V polovině zápasu sice vyrovnal Kanko, poslední trefa ale patřila Vsetínu, když ve 37. minutě vsítil vítěznou branku Antonín Pechanec. Hráči Poruby si sice ve třetí třetině vynutili převahu, výborný David Gába ovšem vyrovnání nepřipustil. Valaši tak slaví vítězství 3:2.

Vlastimil Wojnar a Luboš Jenáček po zápase Vsetín - Frýdek-Místek 2:3p

Již potřetí v rámci přípravy na Chance ligu na sebe narazily celky Vsetína a Frýdku-Místku. Dosud o vítězi těchto střetnutí rozhodoval faktor domácího prostředí a zprvu se zdálo, že to bude platit i tentokrát. Rysi však v prostředním dějství skóre otočili a do závěrečné periody šli s jednobrankovým náskokem. Vsetín ovládl třetí třetinu, vytvořil si dostatek šancí na obrat, ale stačil pouze srovnat. V prodloužení pak rozhodl Vojtěch Tomi. Další přípravné střetnutí čeká Valachy na Lapači v úterý od 18:00 proti Prostějovu.

SESTŘIH: Vsetín - Kopřivnice 3:0

Branky a nahrávky: 28. Hořanský (Šilhavý, Vítek), 42. Vlach (Gorčík, Smetana), 53. Bartko (Rehuš, Klímek).

Příprava: VHK ROBE Vsetín - HC Frýdek-Místek 13.8.2020

Sledujte první utkání vsetínských hokejistů po pěti měsících prostřednictvím video streamu!

Musíme být důraznější a méně si hrát s pukem, má jasno Jiří Karafiát

Počtvrté v sezoně Valaši změřili síly s českobudějovickým Motorem. Suverén z jižních Čech všechny předchozí duely se Vsetínem zvládl a zvítězil za tři body. Vsetín po nezdaru v Porubě toužil České Budějovice konečně porazit, ale to se znovu nepovedlo. Valaši podobně jako v Porubě nedokázali soupeři vsítit branku a tři body tak bral Motor za vítězství 0:3. „Při hře pět na pět jsme byli lepším týmem. Škoda, že se nám nepodařilo dát branku, chybí nám štěstí,“ litoval po utkání útočník Jiří Karafiát.