Report User

Latest Posts

Így értékelte Kuznyecov Szergej a DVTK soroksári győzelmét

Magabiztosan nyert a DVTK idegenben

90. perc: Egy perc a ráadás

90. perc: Ezúttal jobbról érkezik a diósgyőri szögllt, Lukácsról pattant ki

90. perc: Diósgyőri szöglet balról, a kis szöglet után középen Bárdos elől tisztáztak a védők

89. perc: Jurek, majd Illés lövését blokkolták

86. perc: Ismét Könyves tört be a 16-oson belülre balról, beadása után középen ide-oda patogott a labda, majd érkezett Lukács Dániel és közlről a hálóba lőtt, 0-5

86. perc: 0-5 Gólszerző: Lukács Dániel

Highlights

1. perc: A Soroksár kezdte a mérkőzést, a DVTK a vendégszurkolókkal a háta mögött támad az első félidőben

🎫 Csak a helyszínen

🔥 MECCSNAP 🔥 ⚽ Soroksár - #DVTK 🏆 Merkantil Bank Liga 21. forduló 🏟️ Budapest, Soroksár, Szamosi Mihály Sporttelep 📅 2023. január 29., vasárnap ⌚ 13:00 📺 Nincs közvetítés 💻 📱 🎫 Csak a helyszínen

❤️🤍⚽🔥▶️ A Soroksár SC - DVTK mérkőzés előtt a Diósgyőr vezetőedzője, Kuznyecov Szergej nyilatkozott a Miskolc Televíziónak.

Bíróküldés 👇

Görög Márió vezeti a Soroksár - DVTK találkozót, segítői az oldalvonal mellett Bede Tamás és Bertalan Dávid lesznek. A tartalék játékvezető feladatát Kovács Imre látja el. Bíróküldés 👇

❤️🤍⚽🔥 Módosult a DVTK spanyolországi programja. Hétfőn a cseh FK Jablonec gárdája vár a diósgyőriekre. Szerdán 11:30-tól a malagai Vélez C.F. ellen lép pályára a keret egyik fele, míg a többiek másnap a dán Aarhus ellen zárják az edzőtábort.

A DVTK - Siófok találkozót Farkas Ádám vezeti, segítői az oldalvonal mellett Szert Balázs és Vígh-Tarsonyi Gergő lesznek. A tartalék játékvezető feladatát Kovács Imre látja el. Bíróküldés ⬇️