CO ZA MECZ! TO WŁAŚNIE PIAST! | Kulisy meczu Piast - Jagiellonia 2-1(1-0) 12|05|2019

Niesamowity mecz przy komplecie publiczności na Okrzei 20! Gliwiczanie - heroicznie walcząc do końca - w ostatniej chwili wywalczyli arcyważne zwycięstwo! Bohaterami tego spotkania zostali Tomasz Jodłowiec oraz Jakub Szmatuła. Spotkanie w skrócie - Pierwsze minuty spotkania stały pod znakiem nieśmiałych ataków obu drużyn, które wyraźnie badały swoje możliwości. Spotkanie było wyrównane i obfitowało w twardą męską grę. Nieliczne sytuacje pod obiema bramkami nie sprawiały problemów golkiperom. Spotkanie ożywiło się po upływie 30 minut, gdy odważniej zaatakował Piast. Jagiellonia natomiast odgryzała się groźnymi kontratakami. Ostatnie minuty pierwszej części gry należały do Niebiesko-Czerwonych, którzy wyprowadzili dwa ciosy. Co ciekawe, po obu niezbędna była interwencja VAR-u. Najpierw jednak sędzia nie zdecydował się podyktować jedenastki, a chwilę później uznał bramkę „do szatni” dla Piasta. - Druga połowa rozpoczęła się od ataków Piasta. Niebiesko-Czerwoni wyraźnie chcieli zdobyć drugiego gola i uspokoić mecz. Bardzo aktywny był Parzyszek. Napastnik starał się wykańczać podania Valencii i Badii, ale niestety brakowało mu skuteczności. Szczególnie przy swojej drugiej próbie sprawił sporo problemów golkiperowi Jagiellonii. Chwilę później groźnie odgryzła się Jagiellonia za sprawą Imaza. Szmatuła jednak fantastycznie obronił. Po upływie godziny gry do głosu doszli goście, którzy momentami prowadzili grę. Piast przeszedł więc do obrony, cierpliwie wyczekując okazji do wyprowadzenia ataku. W ostatnich minutach meczu sędzia dopatrzył się jedenastki dla Jagiellonii. Imaz wykorzystał strzał z rzutu karnego. To nie był jednak koniec emocji w tym spotkaniu! Piast bowiem wyrównał po niesamowitym ataku wykończonym przez Jodłowca, aby chwilę później drżeć o punkty, gdyż "Jaga" miała kolejny rzut karny. Jakub Szmatuła wzniósł się jednak na wyżyny swoich umiejętności i obronił strzał z jedenastu metrów. _____________________________ Piast Gliwice - Jagiellonia 2-1 (1-0) 1-0 - Valencia, 45 min. 1-1- Imaz (k.), 89 min. 2-1 - Jodłowiec, 90 min. Piast: Szmatuła - Kirkeskov, Sedlar, Czerwiński, Pietrowski - Jodłowiec, Dziczek, Konczkowski (83. Sokołowski), Badia (64. Felix) - Valencia, Parzyszek (73. Papadopulos). Jagiellonia: Sandomierski - Kadlec, Runje, Arsenić, Bodvarsson (76. Kostal) - Wójcicki (59. Guilherme), Pospisil, Adamec (59. Romanczuk), Poletanović, Novikovas - Imaz SPONSOR STRATEGICZNY PIASTA - MIASTO GLIWICE SUBSKRYBUJ I BĄDŹ ZAWSZE PIERWSZY ---- http://bit.ly/1Wdo9mm ---------------- Podobało się? Obejrzyj nasze inne materiały! http://bit.ly/1NuotqJ To oficjalny kanał YouTube Piasta Gliwice - czekają na Ciebie tutaj: najnowsze wywiady, kulisy z meczów, konferencje prasowe, relacje z treningów, dopingujący kibice i piękne kobiety na stadionie i inne ekskluzywne materiały z życia klubu. ---------------- Koniecznie zajrzyj także tutaj: Najnowsze informacje - http://www.piast-gliwice.eu/ Społeczność - https://www.facebook.com/PiastGliwice/ Video - https://www.youtube.com/user/PiastGliwiceTV/ Twitter - https://twitter.com/piastgliwicesa Najlepsze zdjęcia - https://www.instagram.com/piastgliwicesa/ Biznes - http://www.kb.piast-gliwice.eu/ ---------------- Wciąż mało? Obejrzyj najpopularniejsze video Piasta Gliwice: https://www.youtube.com/watch?v=Zy_jJwml9KM https://www.youtube.com/watch?v=NLei5uF0zJg https://www.youtube.com/watch?v=hxqokDEvN28 https://www.youtube.com/watch?v=BJDMlMc-nyA https://www.youtube.com/watch?v=7c69SD7PP-E https://www.youtube.com/watch?v=e7ZGHBqkVXg https://www.youtube.com/watch?v=U1pKoXPJIMs