FCSB - CFR Cluj 1-1. Reacții, analiză, faze de arbitraj și intervenția lui Gigi Becali

Derby-ul etapei a cincea din play-off, FCSB - CFR Cluj 1-1, s-a decis în prelungiri. După golul din penalty al lui Tănase, ardelenii au cerut și ei un penalty, însă au egalat în minutul 90+3, prin Burcă. #FCSB #CFRCluj #DigiSport 0:00 FCSB - CFR Cluj 1-1 0:34 Ilie Dumitrescu: "Egalul, rodul insistenței lui CFR" 2:00 Reacția lui Andrei Burcă 5:26 Analiza golului marcat de CFR 8:44 Reacția lui Florin Tănase 11:30 Ion Crăciunescu: "Trebuia penalty pentru CFR la Deac" 12:00 Reacția lui Alexandru Chipciu 15:27 Ion Crăciunescu, despre arbitraj 18:58 Ilie Dumitrescu: "FCSB, două ocazii în plus față de CFR" 23:25 Reacția lui Iulian Cristea 25:32 Intervenția lui Gigi Becali 37:42 Reacția lui Toni Petrea 41:43 Reacția lui Ciprian Deac 45:10 Ion Crăciunescu: "Nu trebuia roșu pentru Burcă la penalty" 52:36 Reacția lui Edi Iordănescu SUBSCRIBE la canalul DigiSport: https://bit.ly/36HtnRs Site: https://www.digisport.ro/ Facebook: https://www.facebook.com/DigiSport.Romania Instagram: https://www.instagram.com/digisport.ro/