Біатлон: жіноча індивідуальна гонка, зміна результатів, медаль | чемпіонат Європи. 25.01.2023

Індивідуальні гонки відкривали програму чемпіонату Європи-2023, де збірна України заявлена найсильнішим складом. У першій гонці найкращий результат показала Юлія Джима, яка виграла десяту медаль у кар'єрі чемпіонату Європи. Водночас результати гонки були змінені після завершення змагань. Що відбувалося у гонці та після неї: дивіться повне відео біатлону жіноча індивідуальна гонка на чемпіонаті Європи. Слідкуйте за головними новинами спорту на сайті Суспільне Спорт: https://suspilne.media/sport/ Підписуйтесь на спільноту Суспільне Спорт у Viber: https://bit.ly/3xTWOe0 Приєднуйтесь до Telegram-каналу Суспільне Спорт: https://t.me/sportsuspilne Політика взаємодії з аудиторією на цифрових платформах Суспільного: https://bit.ly/3tExgjd