PIŁKARSKI ROLLERCOASTER | Stal - Piast | SKRÓT | Ekstraklasa 2020/21 | 5. Kolejka

W Mielcu spotkały się drużyny, które wciąż czekają na zwycięstwo w tym sezonie Ekstraklasy. Lepiej mecz ułożył się dla Stali. W 21. minucie sędzia Jarosław Przybył po analizie VAR podyktował dla gospodarzy rzut karny. Pewnie z 11 metrów uderzył Maciej Domański i beniaminek objął prowadzenie. Piast wziął się za odrabianie strat dopiero po przerwie. W 49. minucie Jakub Holubek dokładnie dośrodkował z rzutu rożnego, a celnie głową uderzył Michał Żyro, a więc były zawodnik Stali. Kilka minut później było już 2:1 dla gości. Żyro zagrał do Dominika Steczyka, a ten precyzyjnym strzałem pokonał Rafała Strączka. Wydawało się, że były mistrz Polski odzyskał kontrolę nad spotkaniem. Jednak już w pierwszej akcji po stracie gola Stal doprowadziła do remisu. Świetnym podaniem popisał się Domański, a do siatki trafił Mateusz Mak, czyli były zawodnik Piasta. I nie był to koniec emocji. W 80. minucie po szybko rozgranej akcji Krystian Getinger podał w pole karne, a wszystko znowu zamknął Mak. Stal po szalonym meczu pokonała Piasta 3:2. Stal Mielec 3:2 Piast Gliwice 1:0 - Maciej Domański k. (21’) 1:1 - Michał Żyro (49’) 1:2 - Dominik Steczyk (53’) 2:2 - Mateusz Mak (55’) 3:2 - Mateusz Mak (80’) Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy - http://bit.ly/2S14poG Zobacz Więcej: Najlepsze Akcje Tygodnia | 2020/21 - https://bit.ly/32crWXz Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi. Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more. ________________________________ Wszystkie skróty sezonu 2020/21 Mecze na żywo za granicą EKSTRAKLASA TV: http://bit.ly/2S0DcCt ________________________________ EKSTRAKLASA ARCHIWUM: https://www.youtube.com/EkstraklasaArchiwum FACEBOOK: https://www.facebook.com/Ekstraklasa…. INSTAGRAM: https://www.instagram.com/ekstraklasa… TWITTER: https://twitter.com/_Ekstraklasa_ WWW: http://ekstraklasa.org