Brankár DAC Dunajská Streda Martin Jedlička sa v prvom jarnom zápase s AS Trenčín nenudil

Brankár DAC Dunajská Streda Martin Jedlička chcel spolu s tímom získať plný počet bodov. Prvý polčas im však nevyšiel, aj napriek tomu, že mali niekoľko šancí. Po prestávke to však bol 15 minútový uragán z ich strany. V samotnom závere dokázali uhrať 1 bod, aj keď tri body bol jasný cieľ, pretože do Trenčína, podľa Jedličkových slov, nešli na výlet. 0:12 Ako videl zápas, v ktorom inkasoval 3 góly? 0:30 Aký šok bol inkasovať v priebehu 3 minút dva góly? 0:54 Čo sa dialo cez polčas v kabíne? Ako reagoval tréner Bernd Stock? 1:15 Sú spokojní v Dunajskej s jedným bodom? Martin Jedlička je český futbalový brankár, bývalý mládežnícky reprezentant Českej republiky. Aktuálne pôsobí v DAC 1904 Dunajská Streda. Redaktorom bol športový novinár, analytik a komentátor Peter Kapitán. #dac1904 #fortunaliga #nasaliga #orangetv #orangesport #fortunask #astrencin #stadionsihot