Content removal request!

LIDER LEPSZY OD WICELIDERA | Legia - Pogoń | SKRÓT | Ekstraklasa 2020/21 | 23. Kolejka

W starciu lidera z wiceliderem Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała Pogoń Szczecin 4:2. Gospodarze prowadzenie objęli już w 4. minucie. Josip Juranović posłał piłkę z prawego skrzydła na lewe, a tam potężnym strzałem bez przyjęcia popisał się Filip Mladenović. To już jego 7. trafienie w obecnych rozgrywkach. Zaledwie 6 minut później ponownie asystował Juranović ale tym razem do siatki trafił Tomas Pekhart. Czeski napastnik na 3:0 podwyższył z rzutu karnego w 14. minucie. Chwilę wcześniej ręką w swoim polu karnym piłkę zagrał Luis Mata. Dla Pekharta to już 21 gol w sezonie. Czech pewnie prowadzi w wyścigu po koronę króla strzelców. Nie minęło jeszcze pół godziny gry a Mateusz Wieteska uderzeniem głową zdobył czwartą bramkę dla Legii. W doliczonym czasie gdy pierwszej połowy Artura Boruca pokonał kapitan „Portowców” Adam Frączczak. Wynik na 4:2 ustalił 7 minut przed końcem Kamil Drygas, który wykorzystał kolejny w tym meczu rzut karny. Legia odniosła szóste zwycięstwo z rzędu i umocniła się na pierwszym miejscu w tabeli. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 4:2 1:0 - Filip Mladenović (4’) 2:0 - Tomas Pekhart (10’) 3:0 - Tomas Pekhart (14’ - k.) 4:0 - Mateusz Wieteska (29’) 4:1 - Adam Frączczak (45’ + 1’) 4:2 - Kamil Drygas (83’ - k.) ► Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy - http://bit.ly/2S14poG ________________________________ Zobacz Więcej! ► Najlepsze Akcje Tygodnia | 2020/21 https://bit.ly/32crWXz ► TOP MOMENTY: Podsumowanie kolejki https://www.youtube.com/playlist?list=PLh4MOLcve3ibPpiOIBfTx3zanZVo1oRA2 ► TOP 10: Najlepsze momenty niezapomnianych spotkań https://www.youtube.com/playlist?list=PLh4MOLcve3iZezlmKZ33Wih7QaYINNMv1 ► TOP PIŁKARZ: Najlepsze akcje najlepszych zawodników Ekstraklasy https://www.youtube.com/playlist?list=PLh4MOLcve3iZQfGuSjf6tMWQtXdoQ2YDy ► TO BYŁ GOL!: Seria najpiękniejszych, najważniejszych, a czasem najdziwniejszych bramek jakie padły w historii Ekstraklasy https://www.youtube.com/playlist?list=PLh4MOLcve3iYXGArcRNBmADct7cgX9xhj ________________________________ Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi. Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more. ________________________________ Wszystkie skróty sezonu 2020/21 Mecze na żywo za granicą EKSTRAKLASA TV: http://bit.ly/2S0DcCt ________________________________ EKSTRAKLASA ARCHIWUM: https://www.youtube.com/EkstraklasaArchiwum FACEBOOK: https://www.facebook.com/Ekstraklasa…. INSTAGRAM: https://www.instagram.com/ekstraklasa… TWITTER: https://twitter.com/_Ekstraklasa_ WWW: http://ekstraklasa.org