PC Toruń vs GTK Gliwice 113 98 relacje, komentarze, opinie, wywiady Toruń, 16 12 2018

Polski Cukier Toruń zdecydowanie pokonał GTK Gliwice 113:98 w niedzielnym meczu (16.12.2018) Energa Basket Ligi. W Arenie Toruń wyrównana walka toczyła się jedynie przez kilka minut, ale już od połowy 1. kwarty Twarde Pierniki narzuciły swoje warunki gry. Po dwóch "trójkach" Michaela Umeha było 23:12. W tej części torunianie trafili 11 z 19 rzutów z gry i zaliczyli aż 9 asyst. Robert Lowery i Michael Umeh w ostatniej części meczu nadal trafiali, a toruńska drużyna tylko powiększała swoją przewagę. Wśród gości po 18 puntów rzucili Myles Mack i Riley LaChance. Ostatecznie Polski Cukier zwyciężył 113:98. Zapraszam na www.petrus.pl/tmi