REMONTADA W BIAŁYMSTOKU | Jagiellonia - Podbeskidzie | SKRÓT | Ekstraklasa 2020/21 | 3. Kolejka

Zaledwie dwóch minut potrzebowali piłkarze Jagielloni Białystok aby odrobić dwubramkową stratę w meczu z Podbeskidziem Bielsko - Biała. Do przerwy to goście prowadzili bo byli do bólu skuteczni. W 18. minucie Kamil Biliński wykorzystał prostopadłe podanie Tomasza Nowaka, wyszedł sam na sam z bramkarzem i pokonał Pavelsa Steinborsa. Na 2:0 dla beniaminka w 37. minucie podwyższył Michał Rzuchowski, który pięknie wyszedł w powietrze i mocnym uderzeniem głową wpakował piłkę do siatki. W tej akcji Łukasz Sierpina zaliczył już czwartą asystę w sezonie. A Jaga? Stwarzała mnóstwo okazji ale goli długo brakowało. Martin Pospisil trafił w słupek i w poprzeczkę, spojenie słupka z poprzeczką obił natomiast Jakov Puljić. Znakomite okazje do zdobycia bramki zmarnowali też Imaz oraz Augustyn. Sytuacja zmieniła się tuż po przerwie. W 49. minucie podanie Macieja Makuszewskiego na gola zamienił Jakov Puljić. Chorwat popisał się przepięknym uderzeniem głową. Chwilę później do siatki trafił rozgrywający bardzo dobre zawody Jesus Imaz i remontada Jagi stała się faktem. W końcówce znakomita okazję miał jeszcze Puljić ale tym razem strzelił nad poprzeczką i spotkanie skończyło się remisem 2:2. To oznacza, że Jagiellonia wciąż nie przegrała w tym sezonie meczu a Podbeskidzie ciągle czeka na pierwsze zwycięstwo w Ekstraklasie od czterech lat. Jagiellonia Białystok 2:2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 - Kamil Biliński (18’) 0:2 - Michał Rzuchowski (37’) 1:2 - Jakov Puljić (49’) 2:2 - Jesus Imaz (51’) Subskrybuj oficjalny kanał Ekstraklasy - http://bit.ly/2S14poG Zobacz Więcej: Najlepsze Akcje Tygodnia | 2020/21 - https://bit.ly/32crWXz Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi. Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more. ________________________________ Wszystkie skróty sezonu 2020/21 Mecze na żywo za granicą EKSTRAKLASA TV: http://bit.ly/2S0DcCt ________________________________ EKSTRAKLASA ARCHIWUM: https://www.youtube.com/EkstraklasaArchiwum FACEBOOK: https://www.facebook.com/Ekstraklasa…. INSTAGRAM: https://www.instagram.com/ekstraklasa… TWITTER: https://twitter.com/_Ekstraklasa_ WWW: http://ekstraklasa.org