Jozef Majoroš po zápase s Košicami, 23.1.2021

FC Košice – MFK Zemplín Michalovce 0:3 (0:1) *hralo sa vo formáte 45´+ 15´+ 45´ Góly: 43. Špoljarič, 79. Lukčo, 95. Ntotis FC: M. Kira (75. M. Hudák) – Kim (60. Macejko), D. Keresteš (60. S. Magda), Jonec (60. E. Matta), Václav (60. Borok) – Jakúbek (60. M. Novák) – Gáll (60. E. Pačinda), Gladiš, Ristovski (60. Komár), Karaš (60. M. Sabol) – Liener (60. Jung) MFK ZEMPLÍN: T. Dráb – D. Magda, M. Bednár (60. Vovkun), F. Vaško (60. Volanakis), Popovits (60. Méndez) – Adekuoroye (60. Oshima), Neofytidis (60. Lukčo), Špoljarič (60. Hirnyi) – Ivanov (60. Bujňaček), Hirnyi (46. Sabolčík, 65. Adekuoroye), I. Žofčák (60. Ntotis) Tréner Jozef Majoroš: „Zápas by som rozdelil na dve časti. V prvej 45-minútovke, ku ktorej bola pridaná štvrťhodina, mali obe mužstvá na ihrisku starších a skúsenejších hráčov. Hlavne prvý polčas mal svoju kvalitu. Nezachytili sme trošku začiatok duelu, v ktorom si Košičania vypracovali nejaké náznaky šancí, ale potom už to nebolo z našej strany zlé. Ale až v závere polčasu sme si dokázali vypracovať aj šance či penaltu. Naše vedenie bolo zaslúžené. Ani ďalších 15 minút nebolo zlých, boli tam ďalšie príležitosti, ale využili sme až tie zo záveru zápasu, kedy už bola zostava výrazne obmenená. Končili sme kondičný blok prípravy, takže na chlapcoch ešte bolo vidieť, že majú ťažšie nohy. Stretnutie nám ukázalo dobré veci, ale aj tie slabšie, a tie si musíme rozobrať, aby sme sa im v nasledujúcich vystúpeniach vyvarovali.“