Analiza: Legia vs Lech 2:1 Błysk Rezerwowych. Legia w niebie a Lech coraz bliżej piekła #5

#LEGLPO #Skibicki #Lopes 1.Analiza meczu . 2. Oczarowania i Rozczarowania 3.Debiut Marzenie ► Subskrybuj kanał Cichecki Mikołaj Porozmawiajmy o Sporcie Legia Warszawa wygrała z Lechem Poznań 2:1 po golu w ostatnich sekundach Rafaela Lopesa. Cichym bohaterem spotkania z Kolejorzem jest jednak debiutant na ekstraklasowych boiskach - Kacper Skibicki. 19-latek pojawił się na boisku w 59. minucie i w niespełna 10 minut zdobył swoją pierwszą bramkę dla Legii. W 67. minucie ładną akcję na prawej stronie przeprowadził Paweł Wszołek, który ograł Tymoteusza Puchacza i podał do środka. Tam świetnie znalazł się Kacper Skibicki i mocnym strzałem z pierwszej piłki pokonał Filipa Bednarka. Ta historia przypomina nam to co wydarzyło się przed rokiem, gdy również przy Łazienkowskiej, również w meczu z Kolejorzem, swój debiut w Ekstraklasie miał Maciej Rosołek i on także strzelił gola Lechowi. Bramka Rosołka dała wtedy Legii 3 punkty, a trafienie Skibickiego remis i w konsekwencji zwycięstwo 2:1. #LEGLPO #Skibicki #Lopes Legia Warszawa 2:1 Lech Poznań 0:1 - Josip Juranović s. (29’) 1:1 - Kacper Skibicki (67’) 2:1 - Rafael Lopes (90+3’)