13. kolejka: Świetny mecz i zwycięstwo w Bydgoszczy

W najciekawszym spotkaniu 13. kolejki 1. Ligi FutureNet Śląsk Wrocław pokonał na wyjeździe Enea Astorię Bydgoszcz 91:86. Po wyraźnie wygranej 2. kwarcie Trójkolorowi prowadzili do przerwy 16 punktami, a po powrocie z szatni jeszcze powiększyli tę przewagę. Gospodarze doprowadzili jednak do nerwowej końcówki, w której więcej krwi zachowali podopieczni Radosława Hyżego. WKS do zwycięstwa poprowadzili Aleksander Dziewa (22 pkt, 5/6 zza łuku) i Robert Skibniewski (18 pkt, 7 ast, 4 zb), dobry mecz rozegrali także Jakub Musiał (16 pkt, 6 ast, 5 zb) i Norbert Kulon (10 pkt, 6 ast). W drużynie Astorii na wyróżnienie zasłużyli Paweł Śpica (18 pkt, 3 zb) i Marcin Nowakowski (15 pkt, 7 ast). FutureNet Śląsk umocnił się na pozycji lidera w tabeli 1. Ligi. - Music promoted by 1HMNC - No Copyright Music Dyalla - Only https://youtu.be/xUcmd17C9HU Music by Dyalla :https://soundcloud.com/dyallas