Premium liigas lõi Legioni mees oma tiimikaaslase nokauti! Kannatanu mängis edasi ja lõpetas haiglas

Kolmapäevane Premium liiga lahing Tallinna JK Legioni ja FC Kuressaare vahel sai German Šleini jaoks eriti kurva lõpu. Lisaks sellele, et palliplatsil saadi saarlastelt 0:1 kaotus, tuli keskpoolkaitsjal endal mäng peatrauma tõttu pooleli jätta ja mitu tundi haiglas veeta. 56 korda Eesti noortekoondiseid esindanud 24-aastane Šlein on tänavu olnud Legioni vankumatu põhimees. Eile vahetati ta esimese poolaja järel välja, aga tagantjärgi tarkusena oleks pidanud see juhtuma juba varem. Legion - Kuressaare 30. minuti alguses läks koduvõistkonna keskkaitsja Dmitri Kovtunovitš keskväljal lahtist palli klaarima, aga tabas pommlöögiga vaid mõni meeter eemal seisnud meeskonnakaaslast Šleini otse näkku. Viimane vajus liikumatult maha ja jäi platsi kõrvale kokku umbes kolmeks minutiks. Seejärel naasis Šlein väljakule ja mängis esimese poolaja lõpuni. Teiseks poolajaks ta enam riietusruumist ei väljunud. Mõne aja pärast saabus Lillekülla hoopis kiirabiauto, mis viis vutimehe haiglasse. "Ikkagi oleks pidanud kohe vahetust küsima," ütleb Šlein täna tagantjärgi targana Soccernet.ee-le. "Vaheajal hakkas pea valutama ja oksetunne tekkis. Ei tahtnud enam riskida. EMO-s kontrolliti, tuvastati lihtsalt tugev pauk, peaaegu peapõrutus, aga mul vedas," sõnab ta. Täna tunneb Šlein end paremini, kuigi pool nägu on korralikult paistes. "Veidi on selline tunne, nagu oleksin terve öö viina joonud, nagu pohmell oleks," naerab poolkaitsja. Loe lähemalt ja põhjalikumalt siit: https://soccernet.ee/artikkel/tiimikaaslase-poolt-nokauti-loodud-ja-edasimangimise-jarel-haiglasse-saadetud-slein-tana-on-selline-tunne-nagu-oleks-terve-oo-viina-joonud