Sajtótájékoztató az Egis Körmend – BC Hallmann Vienna (75-94) Alpok Adria Kupa mérkőzés után

Nyilatkozók: Vendég játékos: Paul Radakovic BC Hallmann Vienna: Úgy gondolom, hogy nagyon koncentráltan, jól összpontosítva érkeztünk ide és egy megérdemelt győzelmet vihetünk haza. Jöttünk, és sok jó dobásunk volt a mai meccsen. Vendég vezetőedző: Luigi Gresta vezetőedző, BC Hallmann Vienna: A tegnapi (Opava – Sencur) mérkőzés eredményének ismeretében úgy jöttünk, hogy tudtuk, ott vagyunk a negyeddöntőben, amire nagyon büszkék vagyunk, hiszen ez is egy európai kupa, büszkék vagyunk a továbbjutásra. Egy biztos, stabil mérkőzést játszottunk, és éltünk a lehetőséggel, hogy a második félidőben új dolgokat is kipróbáljunk. Ez jó volt a számunkra, most pedig megyünk haza és a következő mérkőzésre koncentrálunk. Hazai játékos: Balogh Máté, Egis Körmend Hazai vezetőedző Patai Benjamin vezetőedző, Egis Körmend Készítette: Németh Zsolt