Šternberk - Dolany 4:0 (2:0)

Šternberk - Dolany 4:0 (2:0) 👇 Rozklikni zde pro další informace 👇 ⚽️Olomoucký krajský fotbalový svaz najdete i na Facebooku. 👍 https://www.facebook.com/kfsolomouc 🎞 Odebírej YouTube KFS Olomouc: https://www.youtube.com/channel/UCfpgFws9QBhDHqb-T_9mkhw?sub_confirmation=1 Šternberk - Dolany 4:0 (2:0) Pozici favorita potvrdili na domácím hřišti proti Dolanům fotbalisté Šternberku. Hostující obranu překonali s gólovým efektem Šternberští už v 9. minutě, do poločasu se jim podařilo navýšit na 2:0. Také po přestávce více hrozili domácí a nakonec se radovali z jasného vítězství 4:0, od nepříjemné pětky zachránilo hosty v závěrečných momentech břevno. Šternberk se drží na špici tabulky s tříbodovým náskokem.