Olympiacos Piraeus-Zalgiris Kaunas 67-68

Τά δικαιώματα του βίντεο ανήκουν στο novasports.gr Ο Ολυμπιακός ξεκίνησε με ήττα τις υποχρεώσεις του στην φετινή Ευρωλίγκα με ματς που κρίθηκε στις δύο τελευταίες θέσεις. Η αλήθεια όμως είναι ότι το ματς κρίθηκε στην τέταρτη περίοδο όταν οι ερυθρόλευκοι "γκρέμισαν" ό,τι έχτισαν στη δεύτερη και την τρίτη περίοδο. Στην τελευταία επίθεση η μπάλα έμεινε στα χέρια του Σλούκα και ο Ολυμπιακός ξεκίνησε με το αριστερό τις υποχρεώσεις του στη φετινή Ευρωλίγκα. 67-68 το τελικό σκορ! Ακολουθήστε μας στα social media! 🔴Instagram: https://www.instagram.com/basketballmaniacs_official/ 🔴 YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDGiecOxD6Y2tSrib7DSYhw Σας ευχαριστούμε για την υποστήριξη! #euroleague #basketballmaniacs #olympiacos #zalgiris