Content removal request!

Los się odwrócił przeciwko nam... | Kulisy meczu Pogoń Siedlce - Radomiak Radom

Siedlecka Pogoń w 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski przegrała na własnym stadionie z Radomiakiem Radom 0:1. Po kilku meczach przerwy do bramki Pogoni wrócił Rafał Misztal. Swoją szansę od pierwszych minut dostali także Kamil Walków i Marcin Kozłowski II. Więcej sytuacji bramkowych w spotkaniu stworzyli sobie goście. Najaktywniejszy w zespole Dariusza Banasika był Brazylijczyk Leândro, który kilkukrotnie uderzał na bramkę Misztala, lecz zabrakło mu dokładności. Ponadto swoje okazje miał też Karol Angielski, ale również piłka nie znalazła drogi do bramki. Ze strony Pogoni W 16 minucie główkował niecelnie Kamil Walków. Po zmianie stron obie strony mogły pokusić się o zdobycie upragnionego gola. Więcej sytuacji, w dalszym ciągu stwarzał sobie Radomiak i to on był bliższy zdobycia gola. Końcówka meczu przyniosła wiele emocji. W 88 minucie Damian Jakubik mógł dać prowadzenie swojej drużynie lecz z 20 metrów trafił w słupek. Chwilę później po rzucie wolnym strzał Bartosza Brodzińskiego z rzutu wolnego odbił Mateusz Kochalski i także wobec dobitki Ivana Očenása lepszy okazał się golkiper z Radomia. Gdy wszyscy spodziewali się dogrywki, nadeszła ostatnia akcja meczu. Damian Gąska dośrodkował w pole karne, piłka spadła pod nogi Jakubika, który strzałem przy słupku dał awans drużynie Radomiaka do kolejnej rundy Fortuna Pucharu Polski. Trenerem Radomiaka jest były szkoleniowiec MKP Pogoń Dariusz Banasik. Ponadto w drużynie z Radomia wystąpił były Pogonista Meik Karwot. W MKP Pogoń zagrał Maciej Górski, związany w przeszłości z Radomiakiem. W środę 4 listopada o 13:00 w Siedlcach Pogoń zagra spotkanie w ramach II ligi z Olimpią Elbląg. Odwiedź nas: FACEBOOK - https://www.facebook.com/MKPPogonSiedlceoficjalnekonto/ INSTAGRAM - https://www.instagram.com/mkppogonsiedlce/ Zobacz naszą nową serię: https://www.youtube.com/watch?v=6le91D9Zzqo&list=PLH4P_GFy3egQjockLvhhiki_fYECh5I4A Zobacz co się dzieje w Pogoni Siedlce: https://www.youtube.com/watch?v=csb3Ni85A14&list=PLH4P_GFy3egTEs7_bi6e5BabMBIpNIA-X Zobacz wywiady udzialane przez zawodników lub trenerów: https://www.youtube.com/watch?v=MQcd-GcwbFo&list=PLH4P_GFy3egTpL0iYFhwFzfWhrbd50qQY Twórca - https://www.facebook.com/StudioGraba/