Content removal request!

KRISPOL 1. LM sezon 2019/2020, KFC Gwardia Wrocław - UKS Mickiewicz Kluczbork 3:0

W meczu 17. kolejki Krispol 1.Liga rozegranym w Hala „Orbita” podopieczni trenera Krzysztofa Janczaka pewnie pokonali ulegli Mickiewicz Kluczbork 3:0. Spotkanie lepiej zaczęli goście (0:4), gospodarze gonili wynik i doprowadzając do remisu 15:15, poszli za ciosem wygrywając 1. seta do 22. 2. partia od początku toczyła się punkt za punkt, od stani 14:14 to siatkarze KFC Gwardii odskoczyli rywalowi, lecz tuż przed samym końcem seta rywale doprowadzili do remisu 23:23, ale to było za mało na mocnych zawodników wrocławskiej drużyny. Siatkarze UKS Mickiewicz chcąc ugrać choćby seta musieli wziąć się w garść, początkowo 3 partii im się to udawało (6:10), ale niesieni dopingiem wrocławskiej publiczności, miejscowi zawodnicy odrobili straty (12:12) i udali się ku wygranej (25:22). MVP meczu został atakujący KFC Gwardii - Marcel Gromadowski. KFC Gwardia Wrocław - UKS Mickiewicz Kluczbork 3:0 (25:22, 25:23, 25:22) KFC Gwardia: Jakub Nowosielski (1), Łukasz Lubaczewski (15), Arkadiusz Olczyk (3), Marcel Gromadowski (19, #MVP), Krzysztof Gibek (5), Błażej Szymeczko (4) i Adrian Mihułka (libero) oraz Łukasz Sternik (4), Krzysztof Kołtowski (libero), Mateusz Paszkowski, Jędrzej Maćkowiak. Mickiewicz: Vladislav Loshakov (8), Łukasz Szablewski (1), Artur Pasiński (5), Jakub Lewandowski (9), Łukasz Owczarz (12), Dawid Bułkowski (5) i Marcin Jaskuła (libero) oraz Adam Parcej (2), Rafał Pawlak (7), Konrad Woroniecki.