3. kolejka: FutureNet Śląsk wygrywa hit z Polonią Leszno!

Trzy mecze - trzy zwycięstwa! W najciekawszym spotkaniu 3. kolejki 1. Ligi FutureNet Śląsk Wrocław pokonał Jamalex Polonię 1912 Leszno 86:82. W pierwszej części spotkania goście odskoczyli na ponad 10 punktów, ale Wojskowi jeszcze przed przerwą odrobili straty. WKS bardzo dobrze zaczął drugą połowę i nie dał sobie odebrać zwycięstwa, choć losy spotkania ważyły się do ostatnich sekund. W drużynie Śląska najlepiej spisali się Jakub Musiał (17 pkt, 4 zb) i Aleksander Dziewa (19 pkt, 8/9 z gry), ale na pochwałę - głównie za grę w obronie - zasłużyła cała drużyna. W drużynie z Leszna dobrą skutecznością popisał się były Trójkolorowy, Mateusz Stawiak (23 pkt, 9 zb). Focused by Kontekst https://soundcloud.com/kontekstmusic Creative Commons — Attribution 3.0 Unported— CC BY 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b... Music promoted by Audio Library https://youtu.be/Mwe3YN6zNjs