FFTV FBC Sokol Frenštát p.R. - Z.F.K. AQM Petrovice 2:3 |5.4.2014|

Poslední bitva této sezóny. Emoce, góly a neskuteční fanoušci v hledišti. Opravdu skvělé vyvrcholení letošní juniorské sezóny. Bohužel se špatným koncem pro naše barvy. Tým vstupoval do soutěže, jako nováček a jeho cíl byl být do 5. místa. Ale mužstvo sbíralo celých sedm měsíců zkušenosti a body a nakonec skončilo jen jediný bod od vysněného titulu. Musíme sportovně pogratulovat Petrovicím k vítězství. Rozhodující zápas jsme nezačali dobře a po první třetině jsme prohrávali o 2 branky. Ve druhé části jsem po velkých šancích proměnili až necelé dvě minuty před koncem. Ve třetí periodě jsme sahali po výhře v celé soutěži protože vyrovnání na 2:2 by nám stačilo. Jenže jsem dostali třetí gól a na ten už jsem i přes řadu příležitostí nedokázali odpovědět. Stačí je smeknou před našim juniorským týmem, který jakož to nováček soutěže obsadil o jeden jediný bod druhé místo. Přesto nám naši fanoušci ve stoje zatleskali a tím to jim chceme poděkovat za celou uplynulou sezónu. Děkujeme za vaši podporu !!! FBC Sokol Frenštát OLÉÉÉÉÉ !!! FBC Sokol Frenštát p.R.- Z.F.K Petrovice 2 : 3 (0:2,1:0,1:1) 22´ O.Rusev, 26´ M.Štěpán (A.Polách) S: J.Eliáš T.Fuciman-J.Rosinský, O.Rusev-M.Karban-F.Karban J.Skýpala-A.Nádvorník, M.Štěpán-A.Polách-E.Milata D.Schneiderka 5.4. 2014 Kamera - Jaromír Eliáš Střih - Jan Eliáš Hudba - Fan-Made - Future World Music - Anthem of the World